Oishan se mukava joskus rakastella... Ei vain toi kumppani asiasta innostu.... Mitä pitäis tehdä? Harrastaisko irto suhteita vai rupeaisiko sinkuksi... Muuten menee elämässä hyvin, peitto vois heilua useammin..
Surullisessa pari suhteessa..
7
1470
Vastaukset
- Anonyymi
Tulen rakas aamulla, töitten jälkeen rakastelemaan sinua ja ennen kuin käydään nukkumaan. Siitä haaveilet. Rakas
- Anonyymi
Olen sanonut tämän jo aiemminkin! Tutustu toiseen ihmiseen joka on myös parisuhteessa ja luo suhde häneen! Harrasta seksiä hänen kanssaan ja tee nekin asiat joita et saa kotona! Me yksinolevat ei olla ratkaisuja tähän! Parisuhde voi myös lopettaa asioita joita aiemmin on tykännyt! Se toinen ihminen saattaa myös olla vailla vanhoja asioita ja ehkä samojakin asioita! Mutta ei voi saada kaikkea!
- Anonyymi
Pari suhdetta ratkaisee asian.
- Anonyymi
Pettäjiä liikkeellä hakee syitä millä toimia hyih
- Anonyymi
Pari suhteessa ja parisuhteessa on kaksi eri asiaa. En ole hyvä kieliopissa, mutta jotain minäkin tiedän.
- Anonyymi
Yhden yön panot piristää.
- Anonyymi
No ero voisi olla… ite erosin kans kun mies vain painosti seksiin. Nyt sinkkuna kaipaan pirusti että saisi seksiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää382181Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten642022Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211930HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363881670Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031641Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241464Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821092Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 75915
- 27899