Varattuna miehenä

Jos on varatu niin alkaa puhelin soida ja naiset kyselee oletko muka varattu- Oletteko huomanneet saman?
463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ketkä naiset oikein soittavat? äitisi? Työkaverisi? Vanhat panot?

En ole tuollaista huomannut. Lienet vanhempaa ikäluokkaa, koska nykynaiset eivät enää soita, vaan laittavat viestiä.

Äänestä
  • Lehtimyyjät kyselee.

    Äänestä

Kyl jotkut soitelee. Itse olen saanut naisilta viestejä että tuletko kylään vaikka oon varattu.

Äänestä
  • Toki 😂

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jos on varatu niin alkaa puhelin soida ja naiset kyselee oletko muka varattu- Oletteko huomanneet saman?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu