Sairaus maksassa

Maksa sairaudet
578
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Rasvamaksa on vakavaa ja arpeutumista

Äänestä

Rasvamaksa voi vielä toipua täysin, kun pitää huolta maksastaan.
Silloin menee pahemmaksi, kun sinne tulee tulehdusta, ja juurikin tuota sidekudosta.

Äänestä

Minä maksan.

Äänestä
  • Paljonko maksaa kilo maksaa?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Paljonko maksaa kilo maksaa?

    100 grammaa maksaa 14 e ja 10 x 14e=140 e, halpaa kuin Ukrainan näkkileipä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Maksa sairaudet

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu