Ennen tällaista suhdetta olisi nimitetty tietyin sanoin.
https://www.is.fi/menaiset/ihmiset-ja-suhteet/art-2000008739148.html
Nuori nainen lähtee .1ttua jakamaan vieraaseen maahan, on varmaa saumaa tiedossa. Mitä tällaisesta ..ssimihistoriasta tykkää tuleva aviopuoliso? Ovatkohan nykymiehet hyväksyneet naisten h..stelevan käytöksen ihan normaaliksi?
Koittakoot tehdä tuota samaa esim. Saudi-Arabiassa, mitä tapahtuisi?
Me Naiset lehti ei avaa ikinä keskustelua mistään artikkelistaan. Lehti siis tukee tuota ilmiötä, ja vieläpä hyötyy siitä lehden palstojen täytteenä.
Jakorasia Englannissa
Anonyymi
2
86
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllähän nuo miehet pornoakin katsoo innoissaan niin miksi ei kelpaa samaa kategoriaa oleva tyttöystävä tai vaimo.
- Anonyymi
Kyllä nykypäivän aviopuoliso odottaa neitsyeiden kilvan kirmaavan luokseen puhtaina ja koskemattomina.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup584198Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.1262954Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua432653Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.652207Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu4401815Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.731305- 621287
- 591189
- 2591069
- 45988