Ei ole mitään sinuun liittyvää. Tajusin että olen saattanut vaikuttaa töykeältä. Olet yhä ihanin❤️
Anteeksi jos olen ollut etäinen
11
1139
Vastaukset
- Anonyymi
Hän on edelleen ykkösenä minun listalla.
K- Anonyymi
Sinä K, K mies, KS whatever oot S:n listalla viimein. S:tanan älykääpä tihrusilmä...
- Anonyymi
Jotenkin tämän päiväinen riitti..
- Anonyymi
Mihin aikaan?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mihin aikaan?
En tiedä oliko se mitä, mutta tuntuu kuin olisit vältellyt koko päivän tarkoituksella. Tiedät ettei tulla näkemään hetkeen.
- Anonyymi
Niin no ehkä minäkin olen vaikuttanut etäiseltä.
- Anonyymi
Höpö höpö... kannattaisiko laittaa nimee tai kaupunkia missä kaivatut on
- Anonyymi
Miksi olet sitten muille ystävällinen mutta et enää minulle? Karkoitat minut vain tuollaisella käytöksellä joten luulet että teet tarkoituksella.
- Anonyymi
Vai peilaanko sinun käytöstä?
- Anonyymi
Jotenkin tulee mieleen toinen vastaava aloitus tuosta olisikohan siitä jo parisen vuotta aikaa.
Teemat alkavat toistaa itseään, lienee aika häipyä pysyvästi. - Anonyymi
Tiedänhän minä sen🤝
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2253245Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3522915Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.771822Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e601738Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591632Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,101480MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,121443- 1221426
Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4561328Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee171310