Mitä mieltä ootte tämmöisestä suhteesta. Elikäs miesystävä puhuu musta paskaa ystäville antaen musta väärän kuvan tuntemattomille. Ja muut tottakai tukevat häntä.
Mulla loppui kipinä häntä kohtaan, koska hän toimii väärin.
Miesystävä puhuu paskaa musta
5
127
Vastaukset
- Anonyymi
Miksi se toimii noin? Hyvä ettei enää kipinöi. Toivottavasti sinulla on pian parempaa seuraa. Ei mustamaalaajaa tarvitse katsella. Epärehellisyys on inhottavaa.
- Anonyymi
Selvä narsku, yrittää saada sut painettua niin maanrakoon ettet kohta saa enää otettua ittees niskasta kiinni, äkkiä pakoon kun vielä ilmeisesti sisua jäljellä ja kynnelle kykenet.
- Anonyymi
Anonyymi
01.05.2022 01:49
"Miesystävä puhuu paskaa musta"
Mikäli asia on näin miksi et puhu siitä
menneessä aikamuodossa?
Ilmeisesti ystävyytenne jatkuu kun
et ole "heivannut" sitä? - Anonyymi
Miesystävä puhuu mustaa paskaa.
- Anonyymi
Elikäs miesystävä puhuu MUSTAA paskaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat996926Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4116660SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden1624962Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien943874Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal963811Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en723717Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr103532Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.03240Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil62069Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema161649