kiitos kun kerroit
👋
tätä olen odottanut
4
53
Vastaukset
- Anonyymi
Ei sillä mutta pahalta tuntuu silti.
Hammasta purren kyllä se tästä. - Anonyymi
Luulin että se olit sinä joka jätti hyvästit.
- Anonyymi
Vai olitko sittenkin?
Loukkaannuin joistain jutuista ja siksi hiljaa ja nää mun sairaus kuviot myös masentaa välillä.
Ja niinku oon aiemminkin sanonu, mulla on kausia, jolloin en vaan kykene kirjoittamaan, päänsisäinen lukko, jolle en oikein vaan voi mitään.
En mä sun kanssa tahdo riidellä, tiedä se. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vai olitko sittenkin?
Loukkaannuin joistain jutuista ja siksi hiljaa ja nää mun sairaus kuviot myös masentaa välillä.
Ja niinku oon aiemminkin sanonu, mulla on kausia, jolloin en vaan kykene kirjoittamaan, päänsisäinen lukko, jolle en oikein vaan voi mitään.
En mä sun kanssa tahdo riidellä, tiedä se.Yritän vielä vähän nukkua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1362754Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2682340Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?221423- 1151102
- 971064
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041023Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee13952Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La57851Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.282810Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.50781