Kerroppa mies nyt. Joku mieltä painaa. 😲
Mikä nyt on
Anonyymi
2
754
Vastaukset
- Anonyymi
No esimerkiksi se että työpaikan tietotoimisto tuntuu pitävän mua jonain uskovaisena kun käytin yleistä sanontaa "Herra anna voimaa".
Enkä kuulu edes kirkkoon tai tunnusta muutenkaan mitään uskontoa. Samoin ulkonäköä haukkuvat kommentit ottaa aivoon, itsellä kun ei ole tapana muita arvostella.
Ja tämä kuittailija on vieläpä olevinaan "kaveri" tai niin luulin mutta jossain kohtaa tulee raja vastaan...- Anonyymi
Voi ei 😔😔😔 Kuulostaa ikävältä. Uskon sinun olevan oikea komistus. Kateellinen sulle? Kroppa, hiukset, silmät, osaaminen. Joku? Kaikki?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.614771Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk2493588Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni2593295Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma1123243Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie322225- 1011558
- 1681194
Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA761076Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril118986Toimari laittoi afrikkalaiset työharjoittelijat laulamaan Banaaninlastaajan laulua!
Käski vielä heidän sanoa aina aamulla tehtävien jaossa "tama ei olla valkoisen miehen homma."34931