Poliisi pidätti yli 40 vihreää Porvoossa

Kuinka paljon antisuomalainen vihreäpuolue elokapinoineen, hyödyttää Putinia.
854
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Karmeaa sakkia.

Äänestä

näitä yhteiskunnan loisijoita riittä, lähes kaikki vihreitä...

Äänestä

Saavat Venäjältä salaista rahoitusta yhteiskuntarauhan sekoitttamiseen.

Äänestä
  • Pitäis tutkia.

    Äänestä

Vihreät eivät tykkää ydinvoimasta. Hyvä että Fennovoima purki sopimuksen Rosatomin kanssa.

Äänestä

Neuvostoliitto rahoitti todistetusti Eurooppalaisia rauhanliikkeitä kun huomasi että näin saa pikku rahalla käännettyä nuorison haittaamaan yhteiskunnan toimintaa.

Äänestä
  • Näin teki.

    Äänestä

Linnaan joutas.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kuinka paljon antisuomalainen vihreäpuolue elokapinoineen, hyödyttää Putinia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu