siis sanan varsinaisessa mielessä, eivätkä miehet ole minusta kiinnostuneita, (eikä tarvitsekkaan.jo 15vuotta samanmiehen kanssa)saan siis olla rauhassa. Saan myös katsella miehiä, rauhassa sillä silmällä, koska he eivät huomaa että katselen heitä.
Kerran tosin eräs huomasi,(viestitin hänelle katseellani:"onpas siinä komea/raamikas kaveri") ja hän vastasi katseeni, että oli saanut "viestini".
Kerran tosin eräs huomasi,(viestitin hänelle katseellani:"onpas siinä komea/raamikas kaveri") ja hän vastasi katseeni, että oli saanut "viestini".
Vastaukset 2
Vanhimmat
Näköjään rumatkin naiset on samanlaisia kun muutkin naiset komeille ja raamikkaille kavereille kyllä lirkutellaan.
rumuus ja kauneus on katsojan silmässä. Taitaa olla myöskin ne kemiat jotka saaavat päät pyörimään kuin pöllöillä ikään. Ja tilanteethan on usein niin spontaaneja. Komeat miehethän eivät välttämättä tiedä että heitä katsellaan.
Ja voithan sinä olla hyvinkin komea taasen jonkun mielestä, mutta huomaatko itse hänet?