Olen pystynyt ajattelemaan sinkkuuttani realistisemmin

Kyllä se onni vielä löytyy!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos vaan ajattelet etkä juo viinaa niin ei sitä rakkautta löydy.
Monet ajattelee liikaa eikä tee muuta kuten lähde baariin ja siksi ovatkin vielä sinkkuja.
T viinamies

Äänestä
  • Mistä tahansa voi löytää, jos menee ihmisten ilmoille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kyllä se onni vielä löytyy!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu