Vihervasemmistolaisten idoli vapautuu vankilasta

Kalliossa ja Punavuoressa juhlitaan tänään.

https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000008849078.html
574
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pitäiskö ihan lähteä Kallioon illalla katsomaan, kun ihmiset tanssii ja laulaa kaduilla riemusta ja nyt en puhu jäkiksestä.

Äänestä

Miksi vain vihervassareilla on joka ainut päivä näitä riemun aiheita. Ruotsissakin tapahtuu kaikkea ihana joka ainut päivä.

Äänestä

Ei ole juhlia. Ei ole järjestetty.

Äänestä

Valkosinivenäoikeistopersujen Kremlin trollitoimisto jaksaa tuutata "sisältöä" nettiin.

Äänestä
  • Voit lopettaa itsesi kelan elätti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kalliossa ja Punavuoressa juhlitaan tänään.

https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000008849078.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu