Mika Aaltola: Nato hakemusta ei hyväksytä!

4109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Upeaa, mahtavaa! JUOSKAA!!!!

Äänestä
  • "Lisensiaatti" Max Jussila juoksi jo etukäteen!!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    "Lisensiaatti" Max Jussila juoksi jo etukäteen!!

    Tajusi töpänneensä ja häipyi. Oli huvittavan mahtipontinen vanhus.

    Äänestä

Suomi liittyy NATOon, Putin on tämän määrännyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.uusisuomi.fi/uutiset/mika-aaltola-ylella-suomen-nato-hakemusta-tuskin-hyvaksytaan-madridissa/2c9f1067-70a7-4e4f-93e6-28d697fddc6b


Mitäs koccarehörhöt tähän? Onneksi koccarehörhöt ovat etulinjassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu