Rohkeus. Kestää

Moniko mies kehtaa uimahallissa pukuhuoneessa pukee rintaliivit ylle ja sukkahousut jalkaan. '' utelias'
3113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä sukkahousuja on ollut . En käytä rintsikoita, kun ei ole tarvista. Minä tykkään lähinnä sukkahousuista ja hameista.

Äänestä

No rintaliiveille nyt ei ole käyttöä, mutta sukkahousuja pidän kylminä vuodenaikoina pitkien kalsareiden korvaajina useinkin. Ja olen kyllä riisunut ja pukenut sukkahousuja uimahallin pukuhuoneessakin.

Äänestä

En minäkään tarvitse rintsikoita, mutta eripaksuisia sukkahousuja . Kesällä ohuemmat talvella paksummat , pitkissäkalsareissa tahtoo olla samat paksuudet, sukkahpousut voi valita lämpötilan mukaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Moniko mies kehtaa uimahallissa pukuhuoneessa pukee rintaliivit ylle ja sukkahousut jalkaan. '' utelias'

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu