Kavereita kumppaneineen jotka seurustelee. En halua nähdä kun toiset halailee ja pussailee ja panee koska olen itse sinkku. Olisi vaan ärsyttävää nähdä kun pariskunnat halailee ja ovat kiinni toisissaan ja kännissä ne sitten panee niin että koko mökki raikaa.
Minä en kutsu mökilleni
11
76
Vastaukset
- Anonyymi
minä kutsun ainoastaan maksullisia naisia kotiini.
- Anonyymi
Se on ihan oikein. Itse en huoli edes onnellisia ihmisiä kylään, vaikka sinkkuja olisivatkin. Lohduttoman yksinäiset ovat tervetulleita.
- Anonyymi
Melkoiset kekkerit teillä siellä mökillä jos pariskunnat kutsuu kaikki kaverit katselemaan panemistaan? Tuollaisella exhibitionismillahan voisi alkaa takoa rahaa!
Olisi kyllä painajaista katsella sivusta ,kun muilla on elämää.
- Anonyymi
Saitko mökin perinnöksi?
- Anonyymi
👍👍👍🙃
- Anonyymi
Voi laittaa mökille pääsymaksun 1000euroa. Ja oleskelumaksu eEsim. 250euroa/tunti.
- Anonyymi
Vierailulla käyvät seurustelusuhteessa olevat ihmiset eivät varmaan missään pussaile toisten nähden. Kyllä ne asiat hoidetaan kotona.
-Likinäkörillitäti - Anonyymi
Minun kaverit on niin aikuisia jo ettei ne paneskele vieraan mökissä eli minun mökissä.
Juhannuksena tulee tänne mökille porukkaa. Veljeni ja kaveri nainen jonka kanssa olen pannut monesti. Sellaiset hillityt orgiat ovat ihan kivoja. Yleensä mukana on ollut myös sinkkuja.
Vaatii tietysti kunnon intiimitilat, ettei irstailla missään autolautan kimppahytissä.- Anonyymi
Ei mökilläni ole mitään orgioita. Joskus joku kaveri pariskunta on alkanut nussimaan olohuoneen sohvalla vaikka sanoo että menkää vierasmajaan niin ei ne tottele. Lähinnä sen takia en halua mitään pariskuntia mökille koska ne kännipäissän ei kunnioita mökin omistajan toiveita ettei olohuonessa panna muiden nähden.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2502239- 1921684
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471329Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501035- 41836
- 14820
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31790Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23768Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25766Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647