Putinin palvojat ja venäjän kätyrit / Desantit

Kyllä nyt varmaan harmittaa kun suomi on natossa. Eli 30 maan suojan alla. Kätyreitä kiukuttaa.. No, muuttakaa sinne venäjälle. Mitäs täällä vielä itkette :o)
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ano ja tiihonen ovat jo matkalla venäjälle, isiensä maahan.

Äänestä

ei oollenkaan sillä ei minun tarvitse taistella sotia, sorry ei siis harmita hokkus pokkus
en ole ukrainan puolella enkä usa vielä vähemmän kunnioitan eu tai natoa.
mutta näillä korteilla mennään.
odotetaan ensiksi 2022 elo/lokakuussa alkaa hokkus pokkus nälkäkriisi
energiakriiisi 2022 lokakuu/2023 helmikuu kusessa ollaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kyllä nyt varmaan harmittaa kun suomi on natossa. Eli 30 maan suojan alla. Kätyreitä kiukuttaa.. No, muuttakaa sinne venäjälle. Mitäs täällä vielä itkette :o)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu