Miten iskeä anoppi?

Anonyymi

Kertokaa vinkkejä anopin iskemiseen. Onko kokemuksia tai näkemyksiä mikä toimisi? Anoppi on 61v, ollut leskenä kolme vuotta ja oma liitto vetelee viimeisiään eli en kaipaa mitään saarnoja vaan asiallisia vastauksia.

11

1655

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      ......O M G :

    • Anonyymi

      Pesukoneeseen juuttuminen on kuulemma muodissa. Sit vaan kysyt "what are you doing, step anoppi".

    • Anonyymi

      Tuskin tuon ikäinen muusta piittaa enää kuin ystävistä.
      Mieskin voi olla tuossa iässä samoilla linjoilla,ystävien kanssa vietetty aika saattaa olla
      parasta.Naisilta ja Miehiltä vanhetessa häviää yhdyntä halut,rittää saunassa hygeniaalinen huolto.
      Jos iskeä haluat ja olet vyysisessä pano iässä.etsi itsellesi 30-40 vuotias heillä on kyllä vielä virtaa,saatavat jopa asettua huoltajaksi aikamiehelle/aikanaiselle.

    • Anonyymi

      Luolamiehet käyttivät nuijaa, itse ehdottaisin kaulinta...

    • Anonyymi

      Hmph… kivoja perhejuhlia teille sinne 🫣

    • Anonyymi

      Kysyppä kuule ihan anopilta suoraan vaiks annatko pillua kahtoppa si kuinka reagoi eiköhän se selviä niin yksinkertaisesti

    • Anonyymi

      Eiköhän tuo onnistune jos jo tutuksi käynyt tytär yhtään äitiänsä muistuttaa :)

    • Anonyymi

      UNOHDA

    • Anonyymi

      Ei hitto vie, repesin nauramaan. Siis oikeasti. jos löytäsin oman miehen touhuilemasta mutsini kanssa, niin mä en tiedä miten reagoisin. Mä en tiedä olisinko enemmän huvittunut vai järkyttyny. Toi olis kyllä koominen tilanne todella.

    • Anonyymi

      Vai ukkomiehenä haluat vaihtaa vanhempaan? Viellä saman lähisukuun kuin vaimosi on? Haloo hei ei sinulla kaikki kotona ole? Kuules vaikka anoppisi on leski olut jo 3v. Ei tarkoita on vapaata riistaa. Lisäksi anopit ei vävyille, tyttärille,pojileen kerro yksityiselämäänsä eronneina tai leskinä. Sen enenpää vapaata ristaa ei ole minkään ikäiset naiset kerostaloissa yksin asuvina. Turha miesten kuvitella on iskettävissä. Kaikki ei pihan juoru akoille ja ukoille kerro yksityiselämänsä.Kovin avuton ja yksinkertainen olet jos meinaat saada anopisi? Kyllä hänen tytär on kertonut kaikki putesi äidilleen ajat sitten.Myös sen teidän avioliitto on jo kuollut.

    • Anonyymi

      No joo, vastaukset olivat pääasiassa juuri sellaisia kuin ajattelinkin. Mutta kaikille teille suunsoittajille ja muillekin tiedoksi. Anoppi lämpesi ihan perus herrasmies toiminnalla ja flirtillä. Molemmat oltiin vähän tuuliajolla. Oma liittokin piristyi siinä sivussa, kun olen paremmalla tuulella. Vaimoa ei kiinnosta mikä teki muutoksen, mutta kyllä se kummasti auttaa, kun saa seksiä säännöllisesti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka ei suostu laskemaan bensan hintaa

      Sanna laski esimerkiksi sähkön arvonlisäveron 10 prosenttiin, jonka Riiikka anosti 25,5 prosenttiin. Sannan aikaan bens
      Maailman menoa
      120
      3521
    2. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      220
      2527
    3. Kesäaika on normaaliaika...

      ...siten illalla on valoisaa tunnin pitempään, on sitten kesä tai talvi. Voi nauttia päivän jatkumisesta. Kuka nyt aamul
      Maailman menoa
      214
      1965
    4. Uusin tutkimus: Suomi on maailman toiseksi vähin rasistinen maa

      taakse jää mm. Ruotsi(7) ja Norja(8). Martin Paasi(kok.): Kumoaa vasemmiston väitteet. Kansainvälinen vertailu osoitta
      Maailman menoa
      49
      1792
    5. Ähtärin päättäjät

      Nyt tulee kutsu leivättömän pöydän äärelle. Syytteet nostetaan. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/cef83309-0a1b-4fcd-9b
      Ähtäri
      52
      1177
    6. Tulen hulluksi hänestä

      Hän on vanha ja varattu. Mutta olen ihan hulluna häneen. Haluan hänet omakseni. Haluan olla hänen kanssaan ajasta ikuisu
      Ikävä
      67
      997
    7. Ketkä 8 Ähtärin luottamushenkilöä saivat syytteen virka_aseman väärinkäyttämisestä?

      Nyt näiden valtuutettujen nimet esiin, kiitos! Nämä henkilöt pitää yksinkertaisesti laittaa syrjään Ähtärin kaupunginva
      Ähtäri
      18
      885
    8. Miltä tuntuu kun

      On asioita joita ei rahalla voi ostaa?
      Ikävä
      109
      879
    9. Koulussa puukotus

      Tapuli kaupungissa, ollaanhan me maailman onnellisin kansa. Voi puhäjysäys.. millä mittarilla onnellisuus on mitattu,, p
      Helsinki
      26
      811
    10. Ensimmäinen kuukausi palkatatta

      Siis ei jumankauta näitä kokoomuksen ehdoituksia. Nytkin joku Otto Meri ehdoittaa, että ensimmäinen kuukausi pitäisi ty
      Kansallinen Kokoomus
      71
      767
    Aihe