Miten iskeä anoppi?

Anonyymi

Kertokaa vinkkejä anopin iskemiseen. Onko kokemuksia tai näkemyksiä mikä toimisi? Anoppi on 61v, ollut leskenä kolme vuotta ja oma liitto vetelee viimeisiään eli en kaipaa mitään saarnoja vaan asiallisia vastauksia.

11

1767

Äänestä

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      ......O M G :

    • Anonyymi

      Pesukoneeseen juuttuminen on kuulemma muodissa. Sit vaan kysyt "what are you doing, step anoppi".

    • Anonyymi

      Tuskin tuon ikäinen muusta piittaa enää kuin ystävistä.
      Mieskin voi olla tuossa iässä samoilla linjoilla,ystävien kanssa vietetty aika saattaa olla
      parasta.Naisilta ja Miehiltä vanhetessa häviää yhdyntä halut,rittää saunassa hygeniaalinen huolto.
      Jos iskeä haluat ja olet vyysisessä pano iässä.etsi itsellesi 30-40 vuotias heillä on kyllä vielä virtaa,saatavat jopa asettua huoltajaksi aikamiehelle/aikanaiselle.

    • Anonyymi

      Luolamiehet käyttivät nuijaa, itse ehdottaisin kaulinta...

    • Anonyymi

      Hmph… kivoja perhejuhlia teille sinne 🫣

    • Anonyymi

      Kysyppä kuule ihan anopilta suoraan vaiks annatko pillua kahtoppa si kuinka reagoi eiköhän se selviä niin yksinkertaisesti

    • Anonyymi

      Eiköhän tuo onnistune jos jo tutuksi käynyt tytär yhtään äitiänsä muistuttaa :)

    • Anonyymi

      UNOHDA

    • Anonyymi

      Ei hitto vie, repesin nauramaan. Siis oikeasti. jos löytäsin oman miehen touhuilemasta mutsini kanssa, niin mä en tiedä miten reagoisin. Mä en tiedä olisinko enemmän huvittunut vai järkyttyny. Toi olis kyllä koominen tilanne todella.

    • Anonyymi

      Vai ukkomiehenä haluat vaihtaa vanhempaan? Viellä saman lähisukuun kuin vaimosi on? Haloo hei ei sinulla kaikki kotona ole? Kuules vaikka anoppisi on leski olut jo 3v. Ei tarkoita on vapaata riistaa. Lisäksi anopit ei vävyille, tyttärille,pojileen kerro yksityiselämäänsä eronneina tai leskinä. Sen enenpää vapaata ristaa ei ole minkään ikäiset naiset kerostaloissa yksin asuvina. Turha miesten kuvitella on iskettävissä. Kaikki ei pihan juoru akoille ja ukoille kerro yksityiselämänsä.Kovin avuton ja yksinkertainen olet jos meinaat saada anopisi? Kyllä hänen tytär on kertonut kaikki putesi äidilleen ajat sitten.Myös sen teidän avioliitto on jo kuollut.

    • Anonyymi

      No joo, vastaukset olivat pääasiassa juuri sellaisia kuin ajattelinkin. Mutta kaikille teille suunsoittajille ja muillekin tiedoksi. Anoppi lämpesi ihan perus herrasmies toiminnalla ja flirtillä. Molemmat oltiin vähän tuuliajolla. Oma liittokin piristyi siinä sivussa, kun olen paremmalla tuulella. Vaimoa ei kiinnosta mikä teki muutoksen, mutta kyllä se kummasti auttaa, kun saa seksiä säännöllisesti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      79
      1110
    2. Mitä haluaisit sanoa hänelle?

      Jos joskus kohtaatte?
      Ikävä
      111
      1110
    3. haluaisin paljastaa

      Kuka tämä :/ on
      Ikävä
      77
      571
    4. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      47
      493
    5. Hyvää yötä kaipaamalleni

      Vanhwmmalle naiselle, olet rakas❤️❤️
      Ikävä
      16
      470
    6. Taiteiden yö

      Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...
      Kuhmo
      8
      456
    7. Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?

      Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/
      Ikävä
      112
      441
    8. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      43
      438
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      412
    10. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      15
      406
    Aihe