Pitäisiköhän

Ätmit varmuuden vuoksi ruunata?
1154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

hyvähän se olisi

Äänestä

Välis varsinkin.

Äänestä

Eikös ne oo niitä jo muutenkin

Äänestä

Hyvä alku, muttei lopullinen ratkaisu.

Äänestä
  • Millaista lopullista ratkaisua ajattelet?

    Äänestä

Tapauskohtaisesti kyllä ja tässä tapauksessa luulen, että ehdottomasti kyllä

Äänestä

Hmm, voisi kyllä vaikuttaa palstan sisältöön...

Äänestä

En minä ala missään raveissa hevosena juoksemaan, ruuna on hevonen.

t. Ätmi

Äänestä
  • Kyllä sinut olisi hyvä ruunata.

    Äänestä

Välis ja palstis etunenässä.

Äänestä

Se olisi isänmaallista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ätmit varmuuden vuoksi ruunata?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu