Ymmärtäähän sen niiku, et veminiskit ei luonnesyistä oikeen kelpaa miehille. Ja siks noon kertyny tänne haukkuun miehii.
Siiton si taas ollu seurauksena, et noon ruvennu kuvitteleen omistavansa palstan, ja sit noon vimmatusti hikeytyny, ku mun hyvä ystävä Kynis on tullu niitten kimppahaukkumist häiritseen.
Ymmärtäähän sen, et niitä niiku risoo, et joku kehtaa panna niitten saavutetun erun kyseenalaseks. Ja sit ne viel kieltäytyy ottamast RaMaVit-öliksiirii, vaik se saattas helpottaa vakavas synkkyylentilas.
Mun saavutettu etu taas on, et vaik Kynis joutuukin käyttään kukkaskielee, nii mää voin kuiteski jäjjätää palstaveminiskeille ja megavemakolle, niet jäjjäij-jäjjäij- jää ja lillil-lillil-lieru, ne niiku ääntelee epämääräsesti. 👻
Palstaveministit teki vallotusyritiksen
7
191
Vastaukset
- Anonyymi
Onko kurpparaivo päässyt taas valloilleen täällä, vai mistä on kysymys?
- Anonyymi
Yrittää sivupersooniensa avulla osoittaa että naisten vihaaminen olisi yleistä miesten keskuudessa. Kulunut juttu jo hänen näppikseltään.
Anonyymi kirjoitti:
Yrittää sivupersooniensa avulla osoittaa että naisten vihaaminen olisi yleistä miesten keskuudessa. Kulunut juttu jo hänen näppikseltään.
NORMAALIT naiset ovat suloisia, mutta FEMINISTIT sivuraiteella. Normaalimiehet pitävät naisista, vain LUUSERISOVINISTIT vihaavat. 🌹👀
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Yrittää sivupersooniensa avulla osoittaa että naisten vihaaminen olisi yleistä miesten keskuudessa. Kulunut juttu jo hänen näppikseltään.
Yrittää yhteen ja samaan viestiinsä vastaamalla kuten sinä todistaa, että miesviha ja epätasa-arvo olisi joku edistyksellien asia.
- Anonyymi
kynä.mi kirjoitti:
NORMAALIT naiset ovat suloisia, mutta FEMINISTIT sivuraiteella. Normaalimiehet pitävät naisista, vain LUUSERISOVINISTIT vihaavat. 🌹👀
Nimenomaan, miehet tykkää vain naisista jotka ymmärtää olla hiljaa ja levittää lettua. Raamatussakin sanotaan että naisten pitää pysyä suu kii ja antaa miesten hoitaa ajattelu.
Normaalit naiset on aina hiljaa miesseurassa ja näyttää lettua.
Inhottavat femakot pitää polvet yhdessä ja suun auki. Hyihyi.
/s
- Anonyymi
Miltä siellä muumilaaksossa näyttää ? Muumithan on omilla retkillään, mutta voishan siel vaikka mörkö näkyä.
Se Muumiksen mörkö on niiku ihan humpuukityyppi. Ei soo aave, kyöpeli, haamu, mörkö tai kummitus olleskaan, vaan soon puhevikane toljake, joka hytisee ja vapisee pakkasessa. Mut me kyöpelit ollaan ilosii ja elosii veikkoi, vaik meitei oo olemassakaan. 👻
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan2018224- 565102
- 244747
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni274660Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv364480Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h744377- 623943
- 423595
Mitä luulet, miten Martina Aitolehti pärjää Erikoisjoukoissa?
Kohujulkkis, yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukot on402874- 452589