Palstaveministit teki vallotusyritiksen

Ymmärtäähän sen niiku, et veminiskit ei luonnesyistä oikeen kelpaa miehille. Ja siks noon kertyny tänne haukkuun miehii.

Siiton si taas ollu seurauksena, et noon ruvennu kuvitteleen omistavansa palstan, ja sit noon vimmatusti hikeytyny, ku mun hyvä ystävä Kynis on tullu niitten kimppahaukkumist häiritseen.

Ymmärtäähän sen, et niitä niiku risoo, et joku kehtaa panna niitten saavutetun erun kyseenalaseks. Ja sit ne viel kieltäytyy ottamast RaMaVit-öliksiirii, vaik se saattas helpottaa vakavas synkkyylentilas.

Mun saavutettu etu taas on, et vaik Kynis joutuukin käyttään kukkaskielee, nii mää voin kuiteski jäjjätää palstaveminiskeille ja megavemakolle, niet jäjjäij-jäjjäij- jää ja lillil-lillil-lieru, ne niiku ääntelee epämääräsesti. 👻

7

174

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onko kurpparaivo päässyt taas valloilleen täällä, vai mistä on kysymys?

      • Anonyymi

        Yrittää sivupersooniensa avulla osoittaa että naisten vihaaminen olisi yleistä miesten keskuudessa. Kulunut juttu jo hänen näppikseltään.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Yrittää sivupersooniensa avulla osoittaa että naisten vihaaminen olisi yleistä miesten keskuudessa. Kulunut juttu jo hänen näppikseltään.

        NORMAALIT naiset ovat suloisia, mutta FEMINISTIT sivuraiteella. Normaalimiehet pitävät naisista, vain LUUSERISOVINISTIT vihaavat. 🌹👀


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Yrittää sivupersooniensa avulla osoittaa että naisten vihaaminen olisi yleistä miesten keskuudessa. Kulunut juttu jo hänen näppikseltään.

        Yrittää yhteen ja samaan viestiinsä vastaamalla kuten sinä todistaa, että miesviha ja epätasa-arvo olisi joku edistyksellien asia.


      • Anonyymi
        kynä.mi kirjoitti:

        NORMAALIT naiset ovat suloisia, mutta FEMINISTIT sivuraiteella. Normaalimiehet pitävät naisista, vain LUUSERISOVINISTIT vihaavat. 🌹👀

        Nimenomaan, miehet tykkää vain naisista jotka ymmärtää olla hiljaa ja levittää lettua. Raamatussakin sanotaan että naisten pitää pysyä suu kii ja antaa miesten hoitaa ajattelu.

        Normaalit naiset on aina hiljaa miesseurassa ja näyttää lettua.

        Inhottavat femakot pitää polvet yhdessä ja suun auki. Hyihyi.

        /s


    • Anonyymi

      Miltä siellä muumilaaksossa näyttää ? Muumithan on omilla retkillään, mutta voishan siel vaikka mörkö näkyä.

      • Se Muumiksen mörkö on niiku ihan humpuukityyppi. Ei soo aave, kyöpeli, haamu, mörkö tai kummitus olleskaan, vaan soon puhevikane toljake, joka hytisee ja vapisee pakkasessa. Mut me kyöpelit ollaan ilosii ja elosii veikkoi, vaik meitei oo olemassakaan. 👻


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      53
      3532
    2. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      29
      2944
    3. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      28
      2594
    4. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      76
      2494
    5. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      18
      2221
    6. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      52
      2202
    7. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      56
      1901
    8. Oletko uhriutuja?

      vaikka itse olet rääkännyt toista ja aiheuttanut ties mitä toiselle.
      Tunteet
      58
      1696
    9. KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!

      Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola
      Suomalaiset julkkikset
      11
      1593
    10. Kenet molemmat

      Sä haluat mies?
      Ikävä
      17
      1515
    Aihe