Ymmärtäähän sen niiku, et veminiskit ei luonnesyistä oikeen kelpaa miehille. Ja siks noon kertyny tänne haukkuun miehii.
Siiton si taas ollu seurauksena, et noon ruvennu kuvitteleen omistavansa palstan, ja sit noon vimmatusti hikeytyny, ku mun hyvä ystävä Kynis on tullu niitten kimppahaukkumist häiritseen.
Ymmärtäähän sen, et niitä niiku risoo, et joku kehtaa panna niitten saavutetun erun kyseenalaseks. Ja sit ne viel kieltäytyy ottamast RaMaVit-öliksiirii, vaik se saattas helpottaa vakavas synkkyylentilas.
Mun saavutettu etu taas on, et vaik Kynis joutuukin käyttään kukkaskielee, nii mää voin kuiteski jäjjätää palstaveminiskeille ja megavemakolle, niet jäjjäij-jäjjäij- jää ja lillil-lillil-lieru, ne niiku ääntelee epämääräsesti. 👻
Palstaveministit teki vallotusyritiksen
7
142
Vastaukset
- Anonyymi
Onko kurpparaivo päässyt taas valloilleen täällä, vai mistä on kysymys?
- Anonyymi
Yrittää sivupersooniensa avulla osoittaa että naisten vihaaminen olisi yleistä miesten keskuudessa. Kulunut juttu jo hänen näppikseltään.
Anonyymi kirjoitti:
Yrittää sivupersooniensa avulla osoittaa että naisten vihaaminen olisi yleistä miesten keskuudessa. Kulunut juttu jo hänen näppikseltään.
NORMAALIT naiset ovat suloisia, mutta FEMINISTIT sivuraiteella. Normaalimiehet pitävät naisista, vain LUUSERISOVINISTIT vihaavat. 🌹👀
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Yrittää sivupersooniensa avulla osoittaa että naisten vihaaminen olisi yleistä miesten keskuudessa. Kulunut juttu jo hänen näppikseltään.
Yrittää yhteen ja samaan viestiinsä vastaamalla kuten sinä todistaa, että miesviha ja epätasa-arvo olisi joku edistyksellien asia.
- Anonyymi
kynä.mi kirjoitti:
NORMAALIT naiset ovat suloisia, mutta FEMINISTIT sivuraiteella. Normaalimiehet pitävät naisista, vain LUUSERISOVINISTIT vihaavat. 🌹👀
Nimenomaan, miehet tykkää vain naisista jotka ymmärtää olla hiljaa ja levittää lettua. Raamatussakin sanotaan että naisten pitää pysyä suu kii ja antaa miesten hoitaa ajattelu.
Normaalit naiset on aina hiljaa miesseurassa ja näyttää lettua.
Inhottavat femakot pitää polvet yhdessä ja suun auki. Hyihyi.
/s
- Anonyymi
Miltä siellä muumilaaksossa näyttää ? Muumithan on omilla retkillään, mutta voishan siel vaikka mörkö näkyä.
Se Muumiksen mörkö on niiku ihan humpuukityyppi. Ei soo aave, kyöpeli, haamu, mörkö tai kummitus olleskaan, vaan soon puhevikane toljake, joka hytisee ja vapisee pakkasessa. Mut me kyöpelit ollaan ilosii ja elosii veikkoi, vaik meitei oo olemassakaan. 👻
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun432984Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5081867Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei171850- 171444
Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si741433Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431308- 241275
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?791215- 311058
UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista LPR:ssa
Ilta-Sanomissa oli uutinen. Metsäyhtiö UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista Kaukaan-tehtaalla Lappeenrannassa1001048