Palstaveministit teki vallotusyritiksen

Ymmärtäähän sen niiku, et veminiskit ei luonnesyistä oikeen kelpaa miehille. Ja siks noon kertyny tänne haukkuun miehii.

Siiton si taas ollu seurauksena, et noon ruvennu kuvitteleen omistavansa palstan, ja sit noon vimmatusti hikeytyny, ku mun hyvä ystävä Kynis on tullu niitten kimppahaukkumist häiritseen.

Ymmärtäähän sen, et niitä niiku risoo, et joku kehtaa panna niitten saavutetun erun kyseenalaseks. Ja sit ne viel kieltäytyy ottamast RaMaVit-öliksiirii, vaik se saattas helpottaa vakavas synkkyylentilas.

Mun saavutettu etu taas on, et vaik Kynis joutuukin käyttään kukkaskielee, nii mää voin kuiteski jäjjätää palstaveminiskeille ja megavemakolle, niet jäjjäij-jäjjäij- jää ja lillil-lillil-lieru, ne niiku ääntelee epämääräsesti. 👻

7

142

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onko kurpparaivo päässyt taas valloilleen täällä, vai mistä on kysymys?

      • Anonyymi

        Yrittää sivupersooniensa avulla osoittaa että naisten vihaaminen olisi yleistä miesten keskuudessa. Kulunut juttu jo hänen näppikseltään.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Yrittää sivupersooniensa avulla osoittaa että naisten vihaaminen olisi yleistä miesten keskuudessa. Kulunut juttu jo hänen näppikseltään.

        NORMAALIT naiset ovat suloisia, mutta FEMINISTIT sivuraiteella. Normaalimiehet pitävät naisista, vain LUUSERISOVINISTIT vihaavat. 🌹👀


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Yrittää sivupersooniensa avulla osoittaa että naisten vihaaminen olisi yleistä miesten keskuudessa. Kulunut juttu jo hänen näppikseltään.

        Yrittää yhteen ja samaan viestiinsä vastaamalla kuten sinä todistaa, että miesviha ja epätasa-arvo olisi joku edistyksellien asia.


      • Anonyymi
        kynä.mi kirjoitti:

        NORMAALIT naiset ovat suloisia, mutta FEMINISTIT sivuraiteella. Normaalimiehet pitävät naisista, vain LUUSERISOVINISTIT vihaavat. 🌹👀

        Nimenomaan, miehet tykkää vain naisista jotka ymmärtää olla hiljaa ja levittää lettua. Raamatussakin sanotaan että naisten pitää pysyä suu kii ja antaa miesten hoitaa ajattelu.

        Normaalit naiset on aina hiljaa miesseurassa ja näyttää lettua.

        Inhottavat femakot pitää polvet yhdessä ja suun auki. Hyihyi.

        /s


    • Anonyymi

      Miltä siellä muumilaaksossa näyttää ? Muumithan on omilla retkillään, mutta voishan siel vaikka mörkö näkyä.

      • Se Muumiksen mörkö on niiku ihan humpuukityyppi. Ei soo aave, kyöpeli, haamu, mörkö tai kummitus olleskaan, vaan soon puhevikane toljake, joka hytisee ja vapisee pakkasessa. Mut me kyöpelit ollaan ilosii ja elosii veikkoi, vaik meitei oo olemassakaan. 👻


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      43
      2984
    2. Kova karman laki

      Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko
      Hindulaisuus
      508
      1867
    3. Päivieni piristys, missä olet?

      Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei
      Ikävä
      17
      1850
    4. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      17
      1444
    5. Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia

      jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si
      Maailman menoa
      74
      1433
    6. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      43
      1308
    7. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      24
      1275
    8. Millainen kaivattusi luonne on?

      Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?
      Ikävä
      79
      1215
    9. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      31
      1058
    10. UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista LPR:ssa

      Ilta-Sanomissa oli uutinen. Metsäyhtiö UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista Kaukaan-tehtaalla Lappeenrannassa
      Lappeenranta
      100
      1048
    Aihe