Sheivaus " kivi"

Anonyymi

Onko kenelläkään omaa kokemusta näistä uusista sheivaus kivistä?? Toimiiko???
Ainakin niitä myydään paljon mutta mistään ei löydy vielä kommentteja??
Nimittäin jos nämä toimii niin kun luvataan, tulee tämä mullistamaan karvanpoiston!! Ei enää kivuliaita epilointeja ja sotkuisia sokerointeja!!!!

6

6190

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mulla tuli sen kiven käytöstä palohaavan alut sääriin en sit tiedä kuinka väärin sitä käytin mutta kyllä sillä karvat lähti!

      • Anonyymi

        Mä en tajua, mulla ei tapahtunut mitään. Siis ei yhtään mitään. Ei karvan karvaa lähtenyt! Onko tää joku huijaus?! Onneksi ostin kympillä, ettei mennyt paljon rahaa hukkaa .. harmitti kyllä, ettei toiminut.


    • Anonyymi

      Mulla jalat meni ok, mut kainalot paloi ja poltteen tunne tuli jälkikäteen.. Ihan hirveä kapistus! Ja vaarallinen!

      • Anonyymi

        Sama juttu! Sääret meni ok, mutta kainalot paloi pahasti! Ihan hirveä kipu, eikä sitä huomannut kiveä käyttäessä. Sama reisissä, iho oli aika arka.
        Heitän kiven pois, etten vahingossakaan käytä uudestaan...

        Varmaan tein jotain väärin, vaikka ohjeiden mukaan Yritin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Sama juttu! Sääret meni ok, mutta kainalot paloi pahasti! Ihan hirveä kipu, eikä sitä huomannut kiveä käyttäessä. Sama reisissä, iho oli aika arka.
        Heitän kiven pois, etten vahingossakaan käytä uudestaan...

        Varmaan tein jotain väärin, vaikka ohjeiden mukaan Yritin.

        Sitä karvanpoistokiveä ei suositella käytettäväksi kainaloille, kasvoille ym. ihoalueille, joita ei saa kiristettyä riittävän kireälle. Itsekin erehdyin kainaloihin tuota karvanpoistokiveä kokeilemaan ja jälkeenpäin tuli punoitusta ja kainalot kipeänä. Mutta jalat tuli ihanan pehmeiksi kun niitä samalla karvanpoistokivellä käsittelin. Cailapilta hankin oman karvanpoistokiveni.


    • Anonyymi

      https://iholoisto.fi/products/iholoisto™-ihokarvan-poistaja
      Tämä todettu toimivaksi! Oikeasti tulee siistiä jälkeä, eikä satu yhtään.
      Hintakin on mielestäni maltillinen!!!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      532
      8980
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      161
      6190
    3. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      376
      5243
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      66
      4759
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      100
      4381
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      166
      4063
    7. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      185
      3942
    8. Sinun ja kaivatun nimikirjaimet

      Mitkä ne on ? Meillä H❤️M 👩‍❤️‍👩
      Ikävä
      92
      1906
    9. Onko sinulla ja kaivatulla

      joku yhteinen tärkeä paikka?
      Ikävä
      105
      1425
    10. sä oot ehkä

      maailman omituisin tyyppi
      Ikävä
      47
      979
    Aihe