Saadaan olla ilman miehen lapsia taas useammin. Nyt häiriköitäv liiaksi meidän perhe elämää, kun ei voi asioita suunnitella pitkälle.
Aina pitää ottaa huomioon ylimääräiset lapset. Hankaliahan ne ovat, joten kolut kun alkaa on rennompaa. Mun lapsetkin ovat rennonmpia kun ei ole kiusankappaleita täällä usein. Yleensä pyrin oleen poissa, mutta aina se ei onnistu.
Viikolla ei tarvi pal nähdä, mutta lauantaisit menee yleensä kerran kuussa säätämiseen. Mieskin on rennompi, kun ei tarvi olla isä monelle yht aikaa. Kyllä se vaikuttaa kun on ylimäräisiä l apsia,, se on paha. Yritä olla kiva äiti heille, mutta minkäs voi kun lapset ovat hankalia, ihan heidän vika ettei olla normaali perhe, kun eivät koskaan osaa käyttäytyä, sen he siitä saavat, ettei k ukaan pidä kun ei osata kunnioittaa talon omaa väkeä. Koulut taas pelastaa meidän perheen ja voimme olla rauhallisin mielin, ja mennä vaik hoploppiin kun meilllä on vaan kivaa ilman ylimääräisiä.
Onneksi koulut alkaa pian
1
87
Vastaukset
- Anonyymi
Onneksi koulut alkaa pian, saadaan olla ilman eukon lapsia taas useammin. Nyt häiriköivät liiaksi meidän perhe elämää, kun ei voi asioita suunnitella pitkälle.
Aina pitää ottaa huomioon eukon pennut . Hankaliahan ne ovat, joten koulut, kun alkaa on rennompaa. Mun lapsetkin ovat rennompia, kun ei ole eukon kiusankappaleita täällä joskus sentään käyvät isällään. Yleensä pyrin oleen poissa, mutta aina se ei onnistu.
Viikolla tarvii nähdä ,mutta lauantaisit menee yleensä kerran kuussa isälleen .eukkokin on rennompi, kun ei tarvi olla äiti. koko aikaa Kyllä se vaikuttaa kun on eukon lapsia pirtti täynnä ,, se on paha. Yritä olla kiva isäpuoli heille, mutta minkäs voi kun lapset ovat hankalia, ihan heidän vika ettei olla normaali perhe, kun eivät koskaan osaa käyttäytyä, sen he siitä saavat, ettei k kukaan pidä kun ei osata kunnioittaa talon omaa väkeä. Koulut taas pelastaa meidän perheen ja voimme olla rauhallisin mielin, ja mennä vaikka ulos syömään kun meilllä on vaan kivaa ilman eukon kakaroita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 503834
- 1053415
ROTAT VALTAAVAT ALUEITA
Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj342791Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️262438- 201869
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan51799- 1851756
- 271467
Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut
Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh3861459Huomenta kulta
En mä halunnut sulle ilkeillä,päinvastoin. Miks mä niin tekisin ku rakastan sua ❤️ mut anteeksi jos ilmaisin itseäni huo91228