Paljo aiheita on hyvä nähdä. Se että kehari kirjottaa joka aiheeseen niin pakko on puuttua. Jatkoaikaan ei pääse helposti kirjottamaan mutta tämä addikti ei voi olla päivääkään pois.
Olin itse muistaakseni 3kk kirjottamatta koska ei ollu asiaa. Säälittävä tyyppi. Ihan sen takia että esittää olevansa normaali tyyppi. RogerMoore Jatkoajan pahin Asperger.
Menkää kattomaan mikä Asperger kirjottelee.
Roger Moore on pahin Asperger jonka oon nähny.
4
251
Vastaukset
- Anonyymi
Sama rallihan siellä jatkuu. Ei mua haittaa jos joku on nettiriippuvainen, mutta se että tämä kirjoittelija on jotenkin ylpeä asiasta ja kukaan ei siihen puutu on surullista ja naurettavaa.
Parhaita on nämä väitteilyt siitä jos joku ei ole tiettyyn aikaan kommentoimassa jotain. Yleensä normaalit ihmiset eivät ole aina netin ääressä. Elämässä voi olla muitakin velvollisuuksia kun vahtia päivittäin mitä palstalla tapahtuu.
Suomi24ssa on ihan samoja tyyppejä, mutta täällä ei edes yritetä monesti kunnon keskusteluun. Jatkoaika on kuitenkin tiukasti moderoitu palsta. - Anonyymi
Päivitystä. Asperger on edelleen kovassa vauhdissa palstalla. Ei ole aihealuetta tai ketjua johon ei herralla riitä sanottavaa.
Otetaan esimerkki NHL:n puolelta. Toisten kirjottajien välinen mitätön keskustelu mutta tämän Aspergerin piti päästä tähänkin puuttumaan ja vieläpä "tägäilemään".
Uskomaton Asperger.
"Roger Moore sanoi:
Tägätään myös @FASlapsi kun tuosta AHL:stä puhui. Olisiko ollut jopa poikkeuksellinen AHL-pelaaja tämä Mikko?" - Anonyymi
Sen verran sivusta huutelen että nimimerkki Mängimies on vähintään saman tason kehari kun tämä edellämainittu. Tosin Mängimiehellä on sentään vaan noin 33 000 kirjoitettua viestiä vuodesta 2001 alkaen kun taas tämä Asperger Moore on jo lähes 50 000 kirjottanu vain alle kymmenessä vuodessa.
- Anonyymi
Olin aikoinaan palstalla vuosia ja sain lopulta bannit. Roger Moore vittuili joskus, mutta silti sanoisin, että vaikuttaa hyvältä tyypiltä. Mikä ihme hänessä vituttaa? Ja aina saa hymyilemään hänen kontribuutionsa otteluseurantaketjuissa!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.663112Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91841- 1111714
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241239- 1251009
- 93953
- 60934
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67926- 84849
Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6845