Paljo aiheita on hyvä nähdä. Se että kehari kirjottaa joka aiheeseen niin pakko on puuttua. Jatkoaikaan ei pääse helposti kirjottamaan mutta tämä addikti ei voi olla päivääkään pois.
Olin itse muistaakseni 3kk kirjottamatta koska ei ollu asiaa. Säälittävä tyyppi. Ihan sen takia että esittää olevansa normaali tyyppi. RogerMoore Jatkoajan pahin Asperger.
Menkää kattomaan mikä Asperger kirjottelee.
Roger Moore on pahin Asperger jonka oon nähny.
4
292
Vastaukset
- Anonyymi
Sama rallihan siellä jatkuu. Ei mua haittaa jos joku on nettiriippuvainen, mutta se että tämä kirjoittelija on jotenkin ylpeä asiasta ja kukaan ei siihen puutu on surullista ja naurettavaa.
Parhaita on nämä väitteilyt siitä jos joku ei ole tiettyyn aikaan kommentoimassa jotain. Yleensä normaalit ihmiset eivät ole aina netin ääressä. Elämässä voi olla muitakin velvollisuuksia kun vahtia päivittäin mitä palstalla tapahtuu.
Suomi24ssa on ihan samoja tyyppejä, mutta täällä ei edes yritetä monesti kunnon keskusteluun. Jatkoaika on kuitenkin tiukasti moderoitu palsta. - Anonyymi
Päivitystä. Asperger on edelleen kovassa vauhdissa palstalla. Ei ole aihealuetta tai ketjua johon ei herralla riitä sanottavaa.
Otetaan esimerkki NHL:n puolelta. Toisten kirjottajien välinen mitätön keskustelu mutta tämän Aspergerin piti päästä tähänkin puuttumaan ja vieläpä "tägäilemään".
Uskomaton Asperger.
"Roger Moore sanoi:
Tägätään myös @FASlapsi kun tuosta AHL:stä puhui. Olisiko ollut jopa poikkeuksellinen AHL-pelaaja tämä Mikko?" - Anonyymi
Sen verran sivusta huutelen että nimimerkki Mängimies on vähintään saman tason kehari kun tämä edellämainittu. Tosin Mängimiehellä on sentään vaan noin 33 000 kirjoitettua viestiä vuodesta 2001 alkaen kun taas tämä Asperger Moore on jo lähes 50 000 kirjottanu vain alle kymmenessä vuodessa.
- Anonyymi
Olin aikoinaan palstalla vuosia ja sain lopulta bannit. Roger Moore vittuili joskus, mutta silti sanoisin, että vaikuttaa hyvältä tyypiltä. Mikä ihme hänessä vituttaa? Ja aina saa hymyilemään hänen kontribuutionsa otteluseurantaketjuissa!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait233103Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän
Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 67698Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso3683Miten voitkin olla aina niin fiksu
...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä32571Mistä tietää, onko hän se oikea?
Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha35567Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani3540- 40501
- 36495
Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es17495Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."
Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve3489