Kristillinen terrorismi rantautuu Suomeen

Anonyymi

Amerikan Yhdysvalloissa äärioikeistolainen kristitty terrorismi on ollut suurin uhka jo vuosikymmeniä. Nyt se on rantautumassa Suomeen.

Tälläkin palstalla on kuultu ääniä, joiden mukaan ateistit pitää tappaa ennen kuin he saavat poliittisen ja sotilaalllisen vallan, ja tappavat kristityt.

Paras puolustus on hyökkäys. Tapetaan ateistit ennen kuin he tappavat kristityt.

11

182

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Pohjanmaalla on kehitetty ateistien tappomekanismeja.

      Pannaan hirttoköysi ateistin kaulaan ja soudetaan se järvelle upposyvyyteen, jonne se sitten lasketahan.

      Kun ateisti huiteloo käsiään ja jalkojaan, niin kalat kaikkoovat kauemmaksi. Siellä onkin kristityn verkot viritettynä valmiiksi saalista saamaan.

      Samalla kun ateisti hukkuu saavat kristityt hyvän kalasaaliin.

      • Anonyymi

        Toinen tapa on pieksäjäiset.

        Sidotaan ateisti ranteistaan ja jaloistaan häpeäpaaluun kirkon eteen.

        Kirkkokansa saa ohikulkiessaan mätkiä ateisteja paljaalla nyrkillä tai pesäpallomailalla ja potkut ovat myös sallittuja.

        Sitten kun ateisti ei enää valita tai liiku, niin pannaan toinen ateisti siivoamaan ruumis pois ja se pitää polttaa uusiutuvalla energialla kuten biokaasulla.

        Kristityt ovat luonnonystäviä, nääs.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Toinen tapa on pieksäjäiset.

        Sidotaan ateisti ranteistaan ja jaloistaan häpeäpaaluun kirkon eteen.

        Kirkkokansa saa ohikulkiessaan mätkiä ateisteja paljaalla nyrkillä tai pesäpallomailalla ja potkut ovat myös sallittuja.

        Sitten kun ateisti ei enää valita tai liiku, niin pannaan toinen ateisti siivoamaan ruumis pois ja se pitää polttaa uusiutuvalla energialla kuten biokaasulla.

        Kristityt ovat luonnonystäviä, nääs.

        Olet todella sairas yksilö. Hakeudu hoitoon, Moses_Zuckerkandl.

        Sinut on helppo tunnistaa tyylistäsi ja asiasisällöstä. :)


    • Anonyymi

      Pidämme aina sunnuntai aamuisin saunatontun palveluksen.
      Neuvottelemme TV-yhtiöiden kanssa että saamme sen sunnuntain aamu lähetyksiin mukaan.
      Super-Hessu ottaa vastaan uusien jäsenten ilmoittautumisia.

      • Anonyymi

        Pyhiä kulttiesineitä lienevät saunavasta,löylykauha ja saippua?
        Eräissä myöhempien aikojen lahkoissa myös pefletti?


      • En muuten ota. :)


    • Anonyymi

      Alasti saunominen koko suvun kesken pienessä saunassa kuuluu rutiineihimme.
      Saunatonttu siunaa aina kaikki.

    • Anonyymi

      Tiedän vain sen Tuukan ja se ei ateisteihin koske 🙂

      • Anonyymi

        Tulee hyvin toimeen ateisti juneksen kanssa .


    • Höpö höpö. Suomessa ei ole kristillistä terrorismia. On vain muslimien harjoittamaa ja suunnittelemaa terrorismia, jota ateistit tukevat (kukkahattutädit ja Moses_Zuckerkandl). Nämä eivät nimittäin pidä muslimeja ja islamia uhkana, mutta helluntailaisuus on heidän mielestään maanvaiva ja pahuuden huipennus.

    • Räsänen nyt ainakin kuuluisi vankilaan pois kaduilta terrorisoimasta homoja.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!

      Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja
      Maailman menoa
      133
      14347
    2. Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa

      Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va
      Maailman menoa
      30
      5962
    3. SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"

      Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei
      Maailman menoa
      154
      5535
    4. Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?

      Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua
      Maahanmuutto
      305
      4379
    5. HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!

      Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.
      Maailman menoa
      39
      4137
    6. "Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana

      Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste
      Maailman menoa
      107
      3681
    7. Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"

      Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant
      Maailman menoa
      6
      3602
    8. Vanhat miehet eivät muista

      Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan
      Maailman menoa
      24
      3564
    9. Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta

      Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan
      Maailman menoa
      63
      2665
    10. Huomenta naiselle

      Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.
      Ikävä
      93
      1448
    Aihe