Vakipano ja säännöt

Kuinka usein tapailette vakipanojanne?
Kumpi ottaa yhteyden?
Tunnetteko muuten toisianne? Esim.vaihdatte kuulumisia.
Voiko ihastuksen muuttaa vakipanoksi?
Millaiset säännöt teillä on?
Missä tapailette?
Mitä "hellää" on sallittua sanoa vakipanolle?
Esim.olen kaivannut sinua
Miten saatte itsenne fiilikseen tapaamista varten?

siinä nyt muutama..kysymys
62147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

viikossa panen erästä ämmää perseeseen ja oluella sitten naureskellaan kavereiden kanssa jälkeenpäin. Uskokaa jo naiset ei kannata ruveta panoksi vaikka kuinka himottaisi!

Äänestä
  • että olen nainen?

    Äänestä

  • NIIN SE ON EI KANNATA ....NAURAVAT SITTEN PASKASET NAURUT SELÄNTAKANA...

    Äänestä

Tuo vakipanohommakin on ihan ufojuttuja. Alatte vain seurustelemaan ettekä turhaan vehtaa.

Äänestä

Sillon tavataan kun sopii molemmille eli joskus muutaman kerran viikossa joskus jää joku viikko väliin.

Yhteyttä ottaa meillä kumpikin, melkein päivittäin puhutaan ainakin puhelimessa vaikka ei nähtäis.

Tunnettiin toisemme 1,5 vuotta ennenku meni seksin puolelle ja puhutaan ihan kaikista asioista.

Meillä tuli ihastus ensin ja sitten pano, mutta muuta "seurustelua" ei ole.

Sääntö on että tämä on pelkkää seksiä olosuhteiden takia. Ja että asia on vain meidän kahden tiedossa.

Tapaillaan suurimmaksi osaksi minun luona mutta joskus muuallakin.

Ja hellää olen sanonut... haluan sinua, en malta odottaa kun seuraavan kerran näemme, pusipusi. Eleitä enemmän kuin sanoja.... Halaillaan ja suukotellaan kun nähdään.

Se fiilis tulee siitä kun näkee toisensa ja saa kietoa kätensä hänen kaulaan ja suudella kunnolla. Olen ihan heikko jos minua osaa suudella oikealla tavalla...

Hyvin on ainakin tähän asti toiminut!

Äänestä

Mulla on pari vakipanoa ja voi olla, että käyn niillä kerran kahdessa viikossa. Riippuu ihan miten baarista, saa hommattua petiseuraa. toisen kanssa on menossa pikku breikki, ku se meni rakastumaan meikäläiseen. Kyllähän kuulumisia tulee vaihdettua ja entuudestaan tunnen molemmat. Ei varsinaisesti ole mitään sääntöjä, mutta ei puhuta omista yhdenillan säädöistä toisillemme ja käytetään niissä tilanteissa aina kortsua. muitakin juttuja saa olla ja toimii homma aika hyvin, nää naiset tietää toisistaan. Helposti saan itseni fiilikseen ennen tapaamista, se on sama ku näkis hyvää kaveria, mutta harrastelee samalla seksiä niitten kanssa....emmä tiedä kaikilla on hauskaa. homma toimii, kun on arvostus kunnossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


laatuseksiä kirjoitti:

Kuinka usein tapailette vakipanojanne?
Kumpi ottaa yhteyden?
Tunnetteko muuten toisianne? Esim.vaihdatte kuulumisia.
Voiko ihastuksen muuttaa vakipanoksi?
Millaiset säännöt teillä on?
Missä tapailette?
Mitä "hellää" on sallittua sanoa vakipanolle?
Esim.olen kaivannut sinua
Miten saatte itsenne fiilikseen tapaamista varten?

siinä nyt muutama..kysymys

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu