Kehonrakentajan vitutus

Anonyymi

Joskus kun katson noita nais tennispelaajia ihan ammattitasolla, huipputasolla, vaikka juuri nyt US Openissa niin minua vituttaa kuinka huonoja moni niistä naisista on, ihan surkeita palloja näkee usein, harmittaa tuo tason heikkous. Toki Finaaliin pääsevät on jo kovempia ja katsoo jopa ilman vitutusta.

Itse olen kehonrakentaja, mutta tämmöinen asia minua vituttaa/harmittaa.

11

246

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Eli jos oot nuorehko nainen joka luet tätä ja uravalinta vielä vaiheessa, tai uranvaihto mielessä niin noi tennisammattilaiset tuolla Grand Slam tasolla tienaa jo aika mukavasti ja ihan huipulla tulee äkkiä multimiljonääriksi, niin suosittelen treenaamaan tennistä ja panostamaan siihen, koska taso siellä on paska ja jos omaat hyvään fysiikan, nopeat jalat ja peli kiinnosttaa niin hyvä mahdollisuus päästä huipulle ja tienata runsaasti. Ei tuolla Suomalaisia naisia näy joten olisit myös ensimmäinen suomalainen pääturneella. Pitäisi olla kohtuu helppo rasti kun noita pelejä katselee, ainakin todella paljon helpompi kuin pärjätä huipulla jossain fitness poseeraus lajissa ja tienestit 10-100 kertaiset.

    • Anonyymi

      Olet siis kehonrakentaja niin näet kaikissa muissakin vain kehonrakentajan?

    • Anonyymi

      kyllähän sitä tennistä voi pelailla mutta ei sillä lihakset kasva

    • Anonyymi

      Taas tuli ihan paska virhe, löysä lyönti verkkoon. Mitä ihmettä??

    • Anonyymi

      Lisätään vielä, että aika surkea on taso miehilläkin, vaikkapa pelaaja Richard Gasquet vetää aivan helppoja palloja verkkoon, amatööritasoa, jopa aloittelijan tasoa.
      Että jos joku sporttinen mies kaipaa elämälle suuntaa, haluaa vaihtaa alaa tms niin tenniksellä pääsee aika helpolla miljoona tienesteille kun taso on noin surkea.

      • Anonyymi

        Takakireyttä etukentällä, täytyy antautua pierasulle takaentällä, ja löydä massit verkkoon!!!!


    • Anonyymi

      Richard Gasquet on yks surkeimmista ammattilaisista, lyö jatkuvasti verkkoon kun pitäisi lyödä verkon yli ja tekee kaksoisvirheitä eli syöttää kaksi kertaa peräkkäin epäonnistuneen syötön ja vastustaja saa pisteen.
      Tässäpä nuorelle miehelle oiva uravalinta ja isot rahat tiedossa. Helpompi päästä tenniksessä huipulle ja voittaa esim multimiljonääri Richard Gasquet, muutaman vuoden treenaa ja on varmasti jo parempi kuin hän ja antaa miljoonien vaan tippua tilille. Ei tarvitse lukea, kunhan jonkun tenniksen sääntökirjan selaa läpi ja miljoonat tippuu tilille mainetta ja mallinaisia. Siis jos vaan tämmönen kiinnostaa niin vinkiksi sanon kun moni ei hoksaa kuinka helposti saa miljoonatilin kuten Richard Gasquet joka vaan lyö verkkoon ja tekee kaksoisvirheitä.

    • Anonyymi

      On tosiaan löydä työ ja kova palkka, mutta eipä se paljoa kunnioitusta herätä jos päivät pitkät pallon perässä juoksee. Ei terveen ihmisen touhuja. Päivät pitkät laiskotellaan ja pelataan tietokoneella tai jollain konsolilla ja vähän käydään lyömässä palloa nyrpein naamoin. Ja maksetaan tuollaisesta lorvailusta.

      • Anonyymi

        Kuinka monen miehen pallojen perässä teidän vaimonne on juossut?


    • Anonyymi

      Ammatin voi pilata kuin ammattikaatuja samoin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      174
      1182
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      867
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      803
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      738
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      45
      619
    6. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      559
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      301
      554
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      225
      538
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      51
      519
    10. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      45
      502
    Aihe