Kaikki katoaa vielä

Anonyymi

Jopa sinkut palsta katoaa niin mitäs sitten teette?
No mutt nyt on aika juhlia koffin kolmosella ennen kuin katoamme kaikki. Kippis!

11

59

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kun yksi palsta katoaa ja näivettyy pois, toinen putkahtaa jostain esiin. Onhan näin tapahtunut ennenkin. Onhan noita vaihtoehtoja. Been there, done that!

      Lasissa vissyä. Kippis!

    • Anonyymi
    • Taidan juoda energiajuoman kippis.

    • Minä näen jo sieluni silmin tilanteen, että joku meteori tai muu paiskaa maapallon tuhka tuuleen tuonne jonnekin toiseen linnunrataan ja tää mun työläppäri vaan leijaa siellä miljoonia valovuosia...sitten tulee joku otus ja nappasee sen jostain tyhjyydestä ja jollain konstilla ne sen avaa....sinne räpsähtää sinkut-sivu ensin auki ja sitä sitten jotkut Et;n näköiset pitkäkaulaiset osoittelee pitkillä sormillaan....

      Jokin ulkoavaruuden tutkija päättelee, että kirjoitus on varmaan jotain korkeatasoista kulttuurillista tietokirjallisuutta ja on päätelty, että jossain on ollut todella älyllistä toimintaa. Kieli on outoa ja menee pitkään, ennenkuin sisältöön päästään perille... savolaisen kahelin kirjoituksia analysoidaan pitkään ja hartaudella, sekä spekuloidaan isoissa kongresseissa. :oD

      Koneelta löytyy historiaa lisää palstalta ja he päättelevät tämän olevan jokin uskonto. Ja niin palstatotuus pääsee koko maapalloa josssain huitsinhelkatissa tutkivan porukan mielestä pääuskonnoksi. Läppärin omistaja lienee jokin ylösnoussut palstajeesus uskonnossa. :oD

      • Anonyymi

        Tarvitaan vain yksi iso komeetta niin kaikki loppuu. Nasa voi tarkkailla vain noin 5% avaruudesta joten sieltä voi tippua iso kivi päähämme.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Tarvitaan vain yksi iso komeetta niin kaikki loppuu. Nasa voi tarkkailla vain noin 5% avaruudesta joten sieltä voi tippua iso kivi päähämme.

        Joo, niinhän se toi kuukin on syntynyt, että joku iso osui maahan ja palanen lensi avaruuteen...siitä tuli kuu.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Tarvitaan vain yksi iso komeetta niin kaikki loppuu. Nasa voi tarkkailla vain noin 5% avaruudesta joten sieltä voi tippua iso kivi päähämme.

        No se on nopsaan ohi elämä sitten, jos niin käy. Joskus johkun se elämä kumminkin päättyy, niin miksipä ei sitten komeettaan.


    • Väliaikaista kaikki on vaan kuten laulussakin sanotaan.

    • Anonyymi

      Kaikki katoaa koska suomen hallitus on täynnä naisia ja paskoja naisia jotka vienyt tämän maan konkurssiin. Ei kuulkaa rahalla selvii siitä mitä suomi on velkaa kaikille. Loppu tulee ja venäjä käyttää sitä hyväksi. Eu ei auta suomeakaan loputtomasti ja muutenkin nyt kuppaa suomen veronmaksajien rahoja omiin tarkoituksiin eli euroopaan muutamien mafia hallituksien pelastajaksi.

      Odottakaa vaan 20 vuoden päästä suomessa ei ole enää turvallista asua.

    • Anonyymi

      Muutumme yhä raskaammiksi alkuaineiksi.
      Sitä paitsi tähtipöly ainakin kuulostaa romantisoidun kauniilta.

      -keinovaginamies-

    • Anonyymi

      Lähdemme kohti James Webbin tiluksia.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      67
      1252
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      911
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      338
      709
    4. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      51
      661
    5. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      112
      659
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      116
      646
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      638
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      605
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      592
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      584
    Aihe