Moi!
Elikkös tota kyselisin vähän hassua ja tyhmää asiaa eli voiko otsatukan värjätä kulmien kestovärillä? Kaikki hiusvärit maksavat ihan liikaa ja en haluais juurikasvun takia värjätä kauheemmin ku omiin hiuksiin taittavaa sävyö ei oikein edes löydy. Kuitenkin kärkkäiseltä oon ostanu n. 2 euroa maksavan kulmien kestoväripakkauksen ja sillä jos sais lyhyen otsatukan värjättyä niin ei paljon haittais.
Mietin vaan sitä ku kuitenkin hiusväreissä ja kulmaväreissä on aika paljon samoja ainesosia.
Vinkkejö otetaan vastaan:-)
Otsatukan värjääminen kulmien kestovärillä??!!
0
238
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521053Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll211000Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 49801
- 45712
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan60583Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560