Chanel kengät

Vau,nyt se vihdoin tapahtui,tilasin chanelin saapikkaat,pitikin kauan säästää,mut kun on niin pitkään niitä mieli tehny,joten katsotaan oliko sen väärtti sitten.
2403
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen säästänyt euroja Casadei piikkikorkoisiin nahkasaappaisiin, jo jonkin aikaa.
Paljon pidempään olen haaveillut Casadei korkosaappaista.
Aikaa saattaa vielä kulua, ennen kuin saan vaadittavat 1500 € säästettyä.

Äänestä

Sitten saat kiinalaiset piraatti saappaat jotka hajoavat kuukauden käytön jälkeen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vau,nyt se vihdoin tapahtui,tilasin chanelin saapikkaat,pitikin kauan säästää,mut kun on niin pitkään niitä mieli tehny,joten katsotaan oliko sen väärtti sitten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu