Vau,nyt se vihdoin tapahtui,tilasin chanelin saapikkaat,pitikin kauan säästää,mut kun on niin pitkään niitä mieli tehny,joten katsotaan oliko sen väärtti sitten.
Vastaukset 2
- Anonyymi
Olen säästänyt euroja Casadei piikkikorkoisiin nahkasaappaisiin, jo jonkin aikaa.
Paljon pidempään olen haaveillut Casadei korkosaappaista.
Aikaa saattaa vielä kulua, ennen kuin saan vaadittavat 1500 € säästettyä. - Anonyymi
Sitten saat kiinalaiset piraatti saappaat jotka hajoavat kuukauden käytön jälkeen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 138876
Jasmin Vähäkangas valehtelee kolumnissaan. Hän ei ole "taaperon" äiti.
Lapsi ei taaperra. Vielä seurakunnan lehdessä valehtelee noin?86752- 59690
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha85689Kuhan lie kuollu auto-onnettomuudessa kylillä?
Joku nuorimies löytyny kuolleena kylän liepeillä ulos ajetusta autosta.Kenen poikahan lienee?5688Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät55581Hyvää yötä
Ikuinen kohtalo, sydänystävä, rakkauteni♥️.. kumpa olisimme saaneet elämältä mahdollisuuden!26563Missähän pöytäkirja viipyy, taas?
Hallituksen kokouksessa oli eilen mielenkiintoisia asioita käsiteltävänä. Pöytäkirja on ollut yleensä saman iltana luett41474- 152471
- 42469