Olen stadin alueelta jos se nyt ketään ees kiinnostaa.
Treffeillä käyn yleensä Tinderin kautta. Mutta... kun treffaan about keski-ikäisiä naisia niin kuvat on heiltä aivan jostain toiselta planeetalta kuin mitä ko. henkilö sitten on.
Monta kertaa oon halunnut lähteä minuutin päästä pois mutta olen ollut "kohtelias" ja jäänyt pidemmäksi aikaa. Tänään kävi samoin ja nainen oli kaiken lisäksi ylimieliminen.
Ei tässä enää tiedä pitäisikö miehen olla kohtelias vai ei.
Kaikella isolla kunnioituksella. Olis kiva tavata nainen joka on se jota itsestään mitä kuvaa. Ja kun ei ole niin... alanko vaan vetää ghostaukset saman tien.
Haluisin olla ystävällinen. Mutta en saa siihen syytä.
En kestä enää keski-ikäisten naisten kuvia
6
222
Vastaukset
- Anonyymi
Helpoimmalla pääsee, kun ei anna itsestään yhtään ainoaa kuvaa. Yllätys on ollut sataprosenttisesti positiivinen.
- Anonyymi
Samaa koen minäkin kun käyn treffeillä, kuvan mies onkin 20 kg isompi ja se vatsa on iso.
Ja kun oon kohtelias ja kiltti, niin en pysty heti sanomaan etten oo kiinnostunut. Annan tietty sitten väärän kuvan kun oon kohtelias, eli pitäiskö sanoo heti että hei nyt ei oo hyvä fiilis.
Mulla on ainakin niin tuoreet kuvat että oon just se kun meen treffeille. En ymmärrä kans tätä.- Anonyymi
Eli ainakin 20kg ylipainoa ja rinnat riippuu, vaan onhan kuvat sentään ajan tasalla.
HEH HEH
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ongelmaasi on olemassa helppo, ilmainen ja sinällään jopa ikiaikainen ratkaisu.
Kohtaa ihmiset livenä äläkä rävellä kännykän ja appsien kanssa. Tästä on kaksikin hyötyä. Ensinnäkin karsit elämästäsi yhden digiaddiktion, koska mitään muuta mm. Tinderin jatkuva käyttö ei ole. Toisekseen kun kohtaa ihmiset as is livenä, saat heti tarkahkon käsityksen ihmisen ulkoisista ominaisuuksista SEKÄ tarkan kuvan hänen olemuksestaan ja jopa persoonastaan.
Summa summarum. Droppaa Tinderit ja muut etkä voi hävitä.- Anonyymi
Ei ne meinaa saada tota Elisabettia millään hautaan. 🥱
Kummallisia ovat monarkian metkut.
Nuori (?) kunkku kun aikanaan potkaisee tyhjää, täytyy ottaa huomioon teknisen kehityksen suomat mahdollisuudet. Kunkkuvainaata voidaan kuljettaa lentokoneella pakastearkussa kaikissa 14 maassa, joitten kunkku oli, ja suuremmissa tulee tehdä vielä laaja kunniakierros.
Suruaika eli suris saadaan helposti venymään vuoden mittaiseksi. 🌹👀
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 352236
- 841303
- 561298
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...361226- 631171
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39884Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122769- 31731
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi21572Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55565