Kuka osaa neuvoa??

Mikä vika tuli rumatikkiin kun nyt on ulkona lämmintä 9astetta ja rumatikki alkoi puhaltamaan lämmintä? Rumatikin säädin asennossa 6.
Mittarissa 223 979km. Oon Tuurin parkkipaikalla. Täällä on muitakin.hävettää omistaa elnakki. Hirveä saippuakotelo
2198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Juu niin on. Vielä kun lähettää Fiatin vikalistansa tänne . niin viikonloppu on pelastettu-

Äänestä

Rumatikki pelasti elämäni mulla on karavaanari numero pieni. 20xxx

Äänestä

Ketjusta on poistettu 22 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mikä vika tuli rumatikkiin kun nyt on ulkona lämmintä 9astetta ja rumatikki alkoi puhaltamaan lämmintä? Rumatikin säädin asennossa 6.
Mittarissa 223 979km. Oon Tuurin parkkipaikalla. Täällä on muitakin.hävettää omistaa elnakki. Hirveä saippuakotelo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu