Miehen tulee juoda säännöllisesti viinaa ja käydä yökerhossa jos naisseuraa haluaa. Yksi tai kaksi kertaa vuodessa ei riitä, vaan viinaa on juotava viikottain.
Rankkaa työtä tämä on ja käy terveyden päälle, mutta oikotietä onneen ei ole.
t. viinamies
Rankkaa työtä tämä on ja käy terveyden päälle, mutta oikotietä onneen ei ole.
t. viinamies
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kun mies juo säännöllisesti viinaa, tulee diabetes ja verenpaine 10 vuodessa ja viiskymppisenä alkaa kuolema kolkutella.
Tuolla niistä naisista pääsee eroon.
Niinhä tuolle Viinamiehelle näkyy jatkuvasti käyvän. Hän selittää jatkuvalla syötöllä miten naiia löytyy, mutta aina vaan tarvitaan uutta ja uutta. Ei pysy nainen viinamiehen rinnalla.
Kaurapuuroa syöesä tlee sosipaat murhaakuten tämä joku Shakaali alump3erin oli, on elokuviakin...
Ei ei ei ja ei, aivan väärin. Miehen kyllä tulee käydä yökerhoissa, mutta ei juoda itse, vaan juottaa naisia. Sillä tavalla menee rahat, mutta säilyy terveys ja saa naista.
t. Seimaniiv
Minulle alkoholitonta, kiitos ☝
- Sheena
Check, tilauksenne on käsittelyssä ;D
Joka paljon viinaa juo, nuorena kuolee. Se on selvä.
- Sheena
Olenkin ihmetellyt. Vaikka kuinka olen juonut viinaa, niin ovelleni ei ole ilmestynyt naista, joka haluaisi imuroida kämppäni ja tiskata.
Tosiaan olen unohtanut tuon yökerhossa käymisen välistä. Höh. Täytynee laittaa itselle muistilappu, ettei käy näin noloa tilannetta.
>simiti<
Hauska vitsi 😂
on alkohilstin eli poliisinkin merkki : suunnitelewe oikein miten nyt pöhnässä ahekenaab gyvujseeeeeeb ;D