Viinaa kannattaa juoda

Silloin tutustuu naisiin.
Viikonloppu lähestyy. Kyllä naisia menee baareihin miehiä tapaamaan.

T: viinamies
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Viikon tsemppari, kyllä siinä niin taitaa käydä..

Äänestä

Täh! Joko viikonloppu meni? Onneksi on uusi tulossa. Etkot!!!
>simiti<

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Silloin tutustuu naisiin.
Viikonloppu lähestyy. Kyllä naisia menee baareihin miehiä tapaamaan.

T: viinamies

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu