mutta ei vaadi, että venäjä lopettaa hyökkäyksen ja vetää joukkonsa pois Ukrainasta.
Siinä se taas nähdään mitä tuo pazka vasemmisto on.
Siinä se taas nähdään mitä tuo pazka vasemmisto on.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ovat siis ryzzän puolella.
Ja Skinhead vastamielenosoittajat ovat Ukrainan puolella
RKP-kokoomuspersut on ne suomen natsi-terroristit?
https://keskustelu.suomi24.fi/t/17409540/tahko-pihkalan-osuutta-harmoisten-sairashuoneen-murhiin-ollaan-valkopesemassa
Vasemmistopuolueet ovat rutiininomaisesti venäjän puolella, koska se on ennen ollut Neuvostoliitto. Normaali-ihminenhän ei tuota asiaa noin kokisi. Mutta nyt emme olekaan puhumassa normaali-ihmisistä.
Aina Saksasta sen verran fasisteja löytyy että saavat Putinia tukevan mielenosoituksen aikaan.
Lue tarkemmin, sillä vasemmistolaiset ne siellä mieltä osoittaa.
Aivan. Vasemmiston fasistiäpärät.
Saksan vihreät niinikään tukevat Putleria ajamalla maan viimeiset ydinvoimalat alas huhtikuun 2023 lopussa. Itä-Saksan perintönä Saksa sai yhdistyessään varsin ikävää porukkaa ohjaamaan maan tulevaisuutta.
Saa nyt nähdä.
Vihreät tekevät näitä asioita koska he ovat vajakkeja. He eivät mieti seuraamuksia tai sitä että kuka hyötyy epäsuorasti heidän toimenpiteistään