Ylen toimittaja sanoi, että Lauri on Suomen parhaiten palkattu urheilija. Tosin eipä kertonut tietty enempää.
Lauri Markkasen palkka kiinnostaisi.
Anonyymi-ap
1096
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
uusi liksa 17 miljoonaa kaudesta, urallaan tienannut jo 37 miljoonaa. Ei rahahuolia.
Joo tuskin harmittaa siirto Utahiin 🤭
Verot kiinnostaisi,
Ajatella, heittelee vaan koreja ja hirveet massit, ja tuo on täysin hyväksyttävää, mutta kun duunari pyytää lisää liksaa parin tonnin tuloihin, hän on röyhkeä ja ahne sika 😭😭😭😭😭
Ymmärrän, vartalosi itkee myös 165cm pituudella ei korispeleissä ole tulevaisuutta. Pituudestasi ei haittaa shakissa, anusvärähtelijä vaan perseeseen ja shakkilaudan ääreen.
Sanoi röyhkeä, ahne ja punainen sika.
Hintakilpailu ja tiukat kululeikkaukset sekä pienet palkat johtuvat siitä että on kilpailua yritysten kesken koska katkera vasemmisto duunareineen ajoi työnantajaliittojen hintasuositukset laittomiksi, syynä kateus yrittäjien suurempaan ansiotuloon.
Joka kerta kun joku tinkaa tuotteen hintaa, on se pois duunarin palkasta.
Ei maksa niitä Suomeen. Se mahtaa sua harmittaa?
Outoa, eikö hänen tarvitse maksaa Suomen kiinteistöistään, ravintoloistaan veroja. eli olet
Kelan potilla, OK.
Lauri pompottaa palloa ja yrittää viskoa sitä sellaiseen rinkulaan. Siinä onkin niin tärkeää työtä että siitä pitää maksaa kova korvaus koska ihmiskunta ei pärjäisi ilman hänenlaisiaan
Juuri näin, elämme fantasia maailmassa, uni loppuu kun sähkö ja lämpö loppuu.