Mari Karppinen keino siemenneettiin

https://www.is.fi/menaiset/ihmiset-ja-suhteet/art-2000009060324.html

Koeputki raskauden aloittaminen sairaalassa olisi ollut liian kallista.

Mari Karppinen piti 5,5 kuukauden Äitiysloman.

Nyt naiskumppani on 2 kuukauden vanhempain vapaalla.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Se on vielä se Marin aviovaimo Shoshi ihan ilman raskautusta. Miehet hoitaa noin nätin naisen siemennyshommat ihan ilmatteeksi, ei maksa mitään.
Mari näistä se rumempi on. Sen kanssa voi petihommat tyssätä, kun Mari vihasena makaisi kuin lahna, ja alta tapittaisi suoraan miehen silmiin, että tuu jo, pässi.

Äänestä

Naispari suunnittelee että toinen nainen hankkiutuu seuraavaksi raskaaksi

Onko tämä harvinainen naispari?
Yleensä naispareissa on selvästi miehen oloinen toinen puoliso ja toinen puoliso on enemmän nainen.

Äänestä
  • Kyllähän tuossakin parissa Mari on se miespuolinen. Vaikka nyt noista miehekkäistä synnyttimistänsä ensimmäisenä pökkäsikin jälkeläistä ulos.

    Äänestä

Eikö edes takaapäin peppu pystyssä herätä himoja?

Äänestä

Näitä sairaiden akkojen pentujen saamsia sitä vielä Suomen medioissa paapotaan muka hyvänä asiana. Voi helvetti tätä hulluutta.

Äänestä

En olisi halunnut olla keinosiementäjä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.is.fi/menaiset/ihmiset-ja-suhteet/art-2000009060324.html

Koeputki raskauden aloittaminen sairaalassa olisi ollut liian kallista.

Mari Karppinen piti 5,5 kuukauden Äitiysloman.

Nyt naiskumppani on 2 kuukauden vanhempain vapaalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu