Mun on todella paha olla

Mulla on todella paha olo. Luottamus on viety. Jäin yksin tän kanssa ja tän teki mulle aikuiset.
7843
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mä lähetän sen tänne. Mä lähetin hyvääkin ja sekin tuhottiin.

Äänestä

Millä tavalla luottamuksesi vietiin?

Äänestä

En tiedä meneenkä tämä nyt oikealle henkilölle, mutta oliko sinulla auttajan tarvetta arkeesi liittyen, mihin ei liity romantiikka millään tavalla.

Äänestä
  • En tarvi auttajaa. Todennäköisesti se ensimmäisenä puukottaa selkään ja sanoo ettei tehnyt mitään ja se on mun syy.

    Äänestä

Toinen niistä.

Samoin kuin minulle.

Äänestä

Paljon olen kirjoittanut.

Mutta tuskin suurista.
En synnyistä syvistä. Se mikä on syvällä ei ole rakkaus vaan ystävyys jota on vaikea hakea saati tunnustaa sillä en ole yhtä hyvä kuin sinä. Kuinka ???? Voisin myöntää vammautuneeni elämässä sinulle ystäväni joka katsoit aina sisääni Tabu . Se olet.

Sisimmässäs Tabu mulle veli, kunniakkaasti ...Kuinka sen paremmin sanoisin???

Veljeni sielun tiedän . ...

Äänestä
  • Mitäh???

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mulla on todella paha olo. Luottamus on viety. Jäin yksin tän kanssa ja tän teki mulle aikuiset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu