Biden "disorientoitunut" Valkoisen talon puutarhassa

Toivottavasti Joeta ei tarvi pian paikallistaa etsintäpartion avulla. Kai sillä "transponderi" on? https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/3ef05c61-dcb4-4f62-a7b4-702d70a34fa8
198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sääli jos tuo on totta-

Biden halusi tehdä USAsta ekaa kertaa sivistysvaltion eli pohjoismaisen hyvinvointivation-

pienet tuloero luo turvallisuutta ja poistaa rikollisuuden, syrjinnän ja väkivallan-

ja saiko siksi Kennedyn kohtalon?

https://www.youtube.com/watch?v=NVeEp5piMBI

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Toivottavasti Joeta ei tarvi pian paikallistaa etsintäpartion avulla. Kai sillä "transponderi" on? https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/3ef05c61-dcb4-4f62-a7b4-702d70a34fa8

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu