Moi oon 13v tyttö ja mun ihastus kutsu mut yöks niille ja tää poika on siis 14. Se kerto mulle että sinne on tulossa paljon muitakin mutta ei vielä varmasti. En tiedä miten kysyä asiaa vanhemmilta.
Vastaukset 2
- Anonyymi
Tapaa ihastuksesi mieluummin vaikka lenkillä tai tehkää jotakin muuta kivaa yhdessä. Yökyläily ei kuulosta ihan hyvältä idealta. Siellä voi tapahtua mitä vain.
- Anonyymi
Jos menet, kerro vanhemmillesi rehellisesti missä olet. Ja pidä kännykkää päällä. Ei sinne tarvitse yöksi jäädä myöskään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va802057Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai3661259Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?
Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu271115- 1411038
- 97814
Päälle hautaus?
Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa133799- 45727
- 62716
- 61676
Voisit nainen joskus vastata minulle
Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.63672