Moi oon 13v tyttö ja mun ihastus kutsu mut yöks niille ja tää poika on siis 14. Se kerto mulle että sinne on tulossa paljon muitakin mutta ei vielä varmasti. En tiedä miten kysyä asiaa vanhemmilta.
Yöksi pojalle
Anonyymi-ap
2
50
Vastaukset
- Anonyymi
Tapaa ihastuksesi mieluummin vaikka lenkillä tai tehkää jotakin muuta kivaa yhdessä. Yökyläily ei kuulosta ihan hyvältä idealta. Siellä voi tapahtua mitä vain.
- Anonyymi
Jos menet, kerro vanhemmillesi rehellisesti missä olet. Ja pidä kännykkää päällä. Ei sinne tarvitse yöksi jäädä myöskään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15110934
- 525220
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html452433- 302133
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131701Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,421544Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta301241Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v351166Daniel Nummelan linjapuhe 2025
Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo92935TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o317892