Minulle määrätty ketipinor 12,5mg unettomuuteen, mutta en ole uskaltanut vielä kokeilla, onko muilla kokemuksia näin pienestä annoksesta, eli miltä tuntuu, ja tuleeko sivuvaikutuksia kuten puörrytystä tai sekavaa oloa?
Ketipinor 12,5mg
6
561
Vastaukset
- Anonyymi
Tutustuskaa koko aiheeseen, allekirjoita niin et tarvitse neuroleptejä tulevaisuudessa. Kiitos
https://www.kansalaisaloite.fi/fi/aloite/11377 - Anonyymi
Älä suostu koko vaarallisen myrkyn syömiseen. Sinun vaivaasi kuuluisi määrätä bentsoja mutta väärinkäyttäjien vuoksi puoskari kirjoitti sinulle kemiallisen lonotomian.
- Anonyymi
Voi tulla. Jos kokeilet niin varaudut vaan että voi heittää päässä.
- Anonyymi
heittääkö 12,5mg pahastikkin, ja pyörryttääkö jos on makuullaankin, minulla pieni pelko lääkkeitä ja niiden sivuvaikutuksia kohtaan, ja olen siis jo 90kg mies
- Anonyymi
Ensimmäisellä kerralla nukahdat vartissa ja seuraavana aamuna väsyttää armottomasti. Saatat myös olla kärttyinen. Nopeasti tuohon keho tottuu ja parin viikon käytön jälkeen kaikki normaalisti.
- Anonyymi
toi annos on tosi pieni.Itellä 400 mg
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1226598MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny535654Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.764416NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun844296Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja924049Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.841426- 791235
- 3341227
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a51167Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?35978