Ei kyllä onnistu ihan joka jampalta. Pelkkä tankokin siis olympiatanko on sen 20kg ja jos 35kg nostaa, niin se vaatii jo aikamoista lihaskuntoa ja voimaa. Mäkihyppääjät ja biljardinpelaajat tuon 35kg nostaa, mutta 50kg punnerrus, se on hormoneilla saavutettavissa.
Perus kadunmies vahva sellainen on jo kunnossa, kun nostaa sen 25kg.
50kg penkki natuna?
6
256
Vastaukset 6
- Anonyymi
Vaimon huono menneisyys laskee testosteronitasot niin alhaiseksi, että 50 kg on mahdoton nostaa.
- Anonyymi
Kylä näin on ei sitä tankookaan saa ylös jos ei vedä hormooneja ensin kilo per päivä nyky nössö sukupolvi sen todistaa kun ei enää munakaan seiso 25v ikävuoden jälkeen niin kyllä ripakintuille tai punkeroille pitää ruveta synnytyslaitoksella jo kasvua sun muita lykkäämään vitun some soturit ei pärjäis viikkoo ilman puhelinta tai pelikonetta.
- Anonyymi
punkerohan on kuivaa podaria isompikokonen mies eli silloin se on kovempi ja isompi. vähät siitä että seisooko, kunhan mies seisoo.
- Anonyymi
Aloittaja on pihalla ku lumiukko, huomaa ettei tiedä mistää mitää.
- Anonyymi
ei saatana, voiko joku oikeasti ottaa tämän ke tjun muka vakavissaan.
sen ainakin sanon tähän että 200kilon penkkiä ei tyrkkäise yksikään vitun naturaali tai ainakin vitun harva, se on vissi se.- Anonyymi
Niin mutta porukalle saadaan myytyä salikortit, valmennukset ja lisäravinteet jos uskotellaan että ilman dopingia voisi kasvattaa isot lihakset ja voimat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761530
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.98740En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58725Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203588- 48536
- 126536
- 37526
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50518Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15500- 25483