Meillä ollaan melko vapaassa suhteessa

Anonyymi-ap

Olemme kokeilleet kolmansia pyöriä kahden miehen sekä kahden naisen kanssa sekä parinvaihtoa.
Olemme päätyneet hyvään ystävään jonka kanssa on seksiä ollut yli 4.5 vuotta. Meillä on hyvä ja vapaa suhde keskenään ja viihdytään yhdessä harrastusten ja vapaa ajan vietossa.korona rajoitusten myötä ystävämme oli ilman naisystävää ja asui käytännössä meillä nukuimme samassa sängyssä ja vaimoni oli meidän molempien kanssa seksi suhteessa.
Viihdyimme tosi hyvin ja korona rajoitusten jälkeen jatkoimme yhdessä asumista.
Vaimoni on aina nukkunut alasti joten on helppo alkaa hyväilemään ja kiihoittamaan häntä.
Asumme yhdessä niin kauan kuin tuntuu mielekkäältä. Olemme 28-31vuotiaita ja nuorena Täytyy touhuta ettei vanhana tarvitse katua menneitä.

8

1798

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei kuulosta hyvältä.

      • Anonyymi

        Ei kuulosta. Seksi sitä seksi tätä. Voi kun hengessään köyhät ymmärtäisivät että elämässä on muutakin. Jos tuollaisilta ihmisiltä vietäisiin pois kyky nauttia seksistä heille ei jäisi mitään


      • Anonyymi

        Nyyh. Jokanen elää tyylillään.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei kuulosta. Seksi sitä seksi tätä. Voi kun hengessään köyhät ymmärtäisivät että elämässä on muutakin. Jos tuollaisilta ihmisiltä vietäisiin pois kyky nauttia seksistä heille ei jäisi mitään

        Ja miksi ihmeessä sinä olet aina näillä sivuilla lukemassa....


    • Anonyymi

      Omat vanhempani elivät yhdessä melkein 90-vuotiaiksi, läheisyys vanhuudessa oli heille tärkeää, ei enää genitaalitasolla vaan kokonaisvaltaisempana, samassa sängyssä nukkuen.

      Kun äitini sairastui Alzheimeriin ja isäni hoiti häntä 8 vuotta, kotihoito kerran kysyi, miksi hoitaa. Isäni murahti: "Velvollisuus! Rakkaus!"

      Ehkä aloittajan vaimo vielä vanhana ja vaivaisenakin nukkuu näiden miestensä välissä, mutta rohkenen epäillä. Teitä kaikki odottaa ehkä yksinäinen vanhuus hoitokodissa, koska hajottamalla seksuaalista energiaansa ei saa rakennettua syvää suhdetta, joka kestäisi vanhenemisen.

      • Anonyymi

        Mitä sulle kuuluu muiden suhteet ja elämä. Ärsyttävää lässytystä. Sivusta tulin kommentoimaa


      • Toivottavasti hoito käytännöt muuttuvat maailman myötä ja saavat palvelutaloon sen kolmen maattavan sängyn.


    • Teidän onni on tärkeintä.
      ""nukuimme samassa sängyssä ja vaimoni oli meidän molempien kanssa seksi suhteessa.""
      ""Vaimoni on aina nukkunut alasti joten on helppo alkaa hyväilemään ja kiihoittamaan häntä.""
      Harrastatteko seksi kolmestaa kaikki yhdessä? Jos vain toinen miehistä innostuu niin poistuuko toinen vai seuraa vierestä?
      --Täytyy touhuta ettei vanhana tarvitse katua menneitä.
      Näin se on...

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      98
      1211
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      87
      834
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      764
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      683
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      616
    6. Mikä oli vuosi kun tutustuitte?

      🤗
      Ikävä
      31
      593
    7. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      548
    8. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      15
      541
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      513
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      466
    Aihe