Vanhan miehen ei kannata asua vanhan naisen kanssa vaan nuoren naisen kanssa.
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/3dab2c99-02a7-4227-ac87-d64fccc7e91b
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/3dab2c99-02a7-4227-ac87-d64fccc7e91b
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Danny on jo vanha että sydänkohtaus voi tulla koska tahansa joten jonkun kanssa sen on asuttava koska muute ei kukaan soita apua.
Taitavat olla Haukilahes
Niin asuu. Mitä sitten. Ei heillä ole seksisuhdetta. Ystävyyttä . Helmi tahtoi Sugardaddyn ja sai sellaisen. Se siitä. Tälläisiksi nämä nyky teinit on maailma esimerkillään opettanut. Hyväksikäyttämään vanhoja papparaisia.
Ap ,taas ei saisi edes tuollaista,kun ei saa edes ikäistään saati vanhempaa,taikka vanhusta. Rahaa kun ei ole eikä mainetta,ainoastaan kännykkä jolla voi postailla ilkeämielisiä aloituksia kunnon ihmisille jotka ei tahdo olla sugardäddy metsästäjiä.
Minä olen psnnut 16-20 vuotiaita naisia pannut kuule useampia nuorena.