Tapailu nainen

Ei antanut pimppiä vaikka pyysi yöksi kylään. Ei kai kannata tavata enää.
6132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Minä en lainaa kuin mikroaaltouunia!

Äänestä

Nainen ajattelee oh miten hyvä ilma minä lähdenkin nyt lenkille! Nainen hyräilee ja tepastelee puolituntia hymyssä suin pitkin tienvartta. Tepastelu loppuu kuin seinään yllättäen mies häärii takapuoli heiluen tiellä naisen edessä. Päivää yrittää nainen sanoa, päiv…miehen housut ovat vajonneet vaarallisen alas takaa ja mies heiluu oranssien muovikeppien kanssa. Mies katsoo silmävalkuaiset kiiluen mikä fasaani häntä lähestyy älä tule siitä, älä minulle on kepit tässä ei fasaani ymmärrä nyt käskyä. Minä olen lenkillä nainen huikkaa iloisesti. Miehellä on oranssi keppi tanassa meinaahan se fasaani siitä tulla. Etkö ymmärrä olen kepittämässä tätä reittiä! Nainen sanoo ei tämä ole pujottelurinne. Eikö fasaani ymmärrä, että auraajalle tässä kepitetään. Nainen hermostuu näkee tilaisuuden tulleen tarttuu ruskearaidallisesti SKOP-82 piposta kiinni ja vetää sen keppimiehen silmille alas ja löröttävät housut ylös! Pian paikalle tulee lennoston komentaja ei hätää neiti näimme horneteista päällä, toisaalta alla, olevan tilanteen ja viemme häiriköivän miehen mennessämme laivueen mukana. Huhhuh lenkkinainen huokaisee ja jatkaa vihellellen matkaansa.

Äänestä

Noin varmaan jotkut oikeestikin ajattelee. Miksi ihmeessä pitäis hötkyillä, jos ei oo pelkästään seksiä etsimässä. - varmaan outo mies

Äänestä

Jaa yhdeksi yöksi ja ei antanut,mä oon tapaillu jo vuoden eikä ole antanut ja oitäkin vietetty.

Äänestä
  • Ainoa toimiva vaihtoehto on raitis ja päihteetön elämäntapa.

    Äänestä

Naisena sanon että kiero nainen on. Ehkä voisit mennä uudelleen mutta ota ainakin huomioon että voit tulla narratuksi uudestaan. Voi olla perusteltu syy jota ei kehdannyut vielä kertoa. Voi tulla ihan hyvä suhde.
Jos pyydän miehen yökylään, oletan ilman muuta että seksiä on jos muuta ei mainita. Se on sitten erikseen, jos asiasta etukäteen keskustellaan ja kumpi tahansa perustelee, miksi seksi ei tässä tapauksessa kuvaan kuulu.
Olen ollut kerran yökylässä seksittä, rehti keskustelu etukäteen, ei mitään ongelmaa. Muuten tapaan muualla seksittömän suhteen. Silloin tapaamisella on jokin muu tarkoitus, yhteinen harrastus tai pelkkä ystävyys.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei antanut pimppiä vaikka pyysi yöksi kylään. Ei kai kannata tavata enää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu