Tääänkin illalla

Anonyymi-ap

Monet sinkkumiehet suuntaavat baariin juomaan viinaa jotta voivat naisia tavata. sinkkumiehet löytää kumppanin baarista ja siksi baareissa käydäänkin.

T: viinamies

11

73

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Menkää ja juokaa, onpahan eläkkeensaajia sitten vähemmän, kun osa köllöttelee maksapox haudassaan.

      -Jasu-

      • Anonyymi

        Jotain positiivista!

        -Jasu-


    • Anonyymi

      Pitäisköhän pistää puku päälle ja testata auttaako se naisten saantiin? Oon ottanut toisinaan kuvia itsestäni se puku päällä ja täytyy myöntää että on alkanut melkeinpä homottamaan itserakkauteni vuoksi 😅. Kun me puhutaan sinkuista niin me puhutaan samalla automaattisesti siitä että he (minä myös) harrastamme haureutta itsemme kanssa. Jos se ei ole insestiä niin mikä sitten? Se on insestiä mutta sitä ei vain ole demonisoitu yhteiskunnan toimesta. Aseksuaalit ja noufäppääjät ovat sitten vielä oma lukunsa.

      • Anonyymi

        Olin monesti miesten puku päällä baarissa. Ihan tajuton suosio ja naiset tuli koko ajan iskemään ja pääsin kyllä seksiä harrastamaan. Sain koko ajan naisilta hymyileviä katseita ja naiset tuli juttelee mitä normaalisti ei tule.


    • Anonyymi

      Raitis mies sensijaan on taas tämänkin viikonlopun ilman naisseuraa.

      t. viinamies

      • Anonyymi

        Totta


      • Anonyymi

        Niin on myös raitis nainen tämänkin viikonlopun ilman miesseuraa. Mutta siksi onkin parempi itsekunnioitus.


    • Anonyymi

      jos menee nukkumaan ja on joku satiininen pehmeä peitto niin sen alle uneksimaan unia, ja jooh

    • Anonyymi

      Eipä pysty, eikä kyllä halutakaan. Ihan muita kissanristiäisiä tänään tiedossa ja viina ei kuulu tilanteeseen.

    • Anonyymi

      varmaan niin tyttöjäkin houkuttaisi mennä nukkumaan jos joku satiinia pehmoista p3eti

    • Anonyymi

      Haittaa naisia jos mies juokin limpparia. Ei naisia kiinnosta. Olin pikkujouluissa viime vuonna niin siellä oli paljon naisia. Ovesta kun tulin sisään niin nainen antoi oluen ekaksi.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      143
      6512
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      48
      5934
    3. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      59
      4495
    4. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      70
      4021
    5. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      95
      3587
    6. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      85
      3444
    7. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      154
      3309
    8. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      18
      2740
    9. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      17
      1622
    10. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1541
    Aihe