Tääänkin illalla

Anonyymi-ap

Monet sinkkumiehet suuntaavat baariin juomaan viinaa jotta voivat naisia tavata. sinkkumiehet löytää kumppanin baarista ja siksi baareissa käydäänkin.

T: viinamies

11

59

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Menkää ja juokaa, onpahan eläkkeensaajia sitten vähemmän, kun osa köllöttelee maksapox haudassaan.

      -Jasu-

      • Anonyymi

        Jotain positiivista!

        -Jasu-


    • Anonyymi

      Pitäisköhän pistää puku päälle ja testata auttaako se naisten saantiin? Oon ottanut toisinaan kuvia itsestäni se puku päällä ja täytyy myöntää että on alkanut melkeinpä homottamaan itserakkauteni vuoksi 😅. Kun me puhutaan sinkuista niin me puhutaan samalla automaattisesti siitä että he (minä myös) harrastamme haureutta itsemme kanssa. Jos se ei ole insestiä niin mikä sitten? Se on insestiä mutta sitä ei vain ole demonisoitu yhteiskunnan toimesta. Aseksuaalit ja noufäppääjät ovat sitten vielä oma lukunsa.

      • Anonyymi

        Olin monesti miesten puku päällä baarissa. Ihan tajuton suosio ja naiset tuli koko ajan iskemään ja pääsin kyllä seksiä harrastamaan. Sain koko ajan naisilta hymyileviä katseita ja naiset tuli juttelee mitä normaalisti ei tule.


    • Anonyymi

      Raitis mies sensijaan on taas tämänkin viikonlopun ilman naisseuraa.

      t. viinamies

      • Anonyymi

        Totta


      • Anonyymi

        Niin on myös raitis nainen tämänkin viikonlopun ilman miesseuraa. Mutta siksi onkin parempi itsekunnioitus.


    • Anonyymi

      jos menee nukkumaan ja on joku satiininen pehmeä peitto niin sen alle uneksimaan unia, ja jooh

    • Anonyymi

      Eipä pysty, eikä kyllä halutakaan. Ihan muita kissanristiäisiä tänään tiedossa ja viina ei kuulu tilanteeseen.

    • Anonyymi

      varmaan niin tyttöjäkin houkuttaisi mennä nukkumaan jos joku satiinia pehmoista p3eti

    • Anonyymi

      Haittaa naisia jos mies juokin limpparia. Ei naisia kiinnosta. Olin pikkujouluissa viime vuonna niin siellä oli paljon naisia. Ovesta kun tulin sisään niin nainen antoi oluen ekaksi.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Erään T miehen viimeinen aloitus tänne

      Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel
      Ikävä
      35
      3805
    2. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      136
      2517
    3. Yritykset verolle ja yritystuet 10 mrd. eur/v pois

      Kiristämistapauksissa yrityksille sanotaan hei hei. Suomi ei tarvitse yhteiskunnan rahoilla "yrittämistä". Yhteiskunta v
      Maailman menoa
      61
      2063
    4. Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen

      Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.
      Ikävä
      78
      1626
    5. Sanna Antikainen (ps) : Vornasen pyssy suututti demarit

      https://www.suomenuutiset.fi/sanna-antikaisen-kolumni-vornasen-pyssy-suututti-demarit-mutta-kuka-puhuu-totta/ Vornasen
      Maailman menoa
      13
      1619
    6. Nyt meni maku vas.liittoon, kun vaativat minimituntipalkkaa lakiin

      Sehän tarkoittaa samalla myös maksimituntipalkkaa, koska kun laki on kerran laadittu, niin sitä on vaikea muuttaa. Työma
      Maailman menoa
      59
      1375
    7. Mun on pakko uskaltaa

      Mikäköhän olisi pahin skenaario, jos vain laittaisin hänelle viestin, et haluan jutella meistä? Se, että hän vastaisi, e
      Ikävä
      79
      1291
    8. Miksi rakastuit ?

      Kyseiseen naiseen?
      Ikävä
      67
      1280
    9. Leikitään tavuleikkiä

      Millaiset nimitavut muodostuvat jos yhdistät oman etunimesi ensimmäisen tavun ja kaipaamasi ihmisen etunimen ensimmäisen
      Ikävä
      74
      1256
    10. Mikä on sinun ja kaivattusi ikä

      💕💕💕💕
      Ikävä
      72
      1237
    Aihe