Mitäänhän ei täältä mukaansa saa.

Mutta tällaisella on kiva lähteä sinne tuonpuoleiseen, vai mitä?!

https://www.is.fi/viihde/art-2000009195539.html
393
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Näyttäähän noita lähtevän joo, ja varsinkin tuolla Amerikassa, mutta osataanhan sitä meilläkin toki....

Äänestä

Minua kiinnostaa ainoastaan oman faijani fyrkat, ja se, että onko se testamentannut ne minulle.
Muut sen arvottomat romut saa viedä vaikka kaatopaikalle minun puolesta.

Äänestä
  • No kerrankin ihan umpirehellinen Suomalainen mielipide, ja ajatus!! 😆

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mutta tällaisella on kiva lähteä sinne tuonpuoleiseen, vai mitä?!

https://www.is.fi/viihde/art-2000009195539.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu