Minulla tyttökaveri joka on Virosta. Pidän hänestä paljon. Hän haluaa muuttaa minun luokse mitä teen. Hänellä lyhyitä hameita ja nahkahame onko normaalia. Hän laitta nahkahameen päälle ja kiihottaa minua. Onko normaalia.
tyttökaveri
8
1039
Vastaukset
- Anonyymi
Ei ole normaalia kiihottua. Syö jarrua niin lopettaa tuon seisokin. Menet kirkkoon ja lausut isämeidän 100x jospa ne halut jäisi pois sitten.
- Anonyymi
Onko väärin jos kiihottuu ja nahkahame pukee häntä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko väärin jos kiihottuu ja nahkahame pukee häntä.
Totta ,hame on siisti. Suurin osa nuorista naisista kulkee mauttoman näköisissä sukkahousuissa.
- Anonyymi
Onko väärin jos seisoo ja seksi maistuu.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko väärin jos seisoo ja seksi maistuu.
Miksi se olisi väärin? Toiset haluaa jotkut ei, emme kaikki ole samanlaisia.
- Anonyymi
Hän haluaa muuttaa sinun luo elämään sinun siivelläsi.
- Anonyymi
Ei ole normaalia
- Anonyymi
Kaikki on normaalia ja ok. Muistat vaan avioehdon. Se on EHDOTON.
T. Jaska 55v, kaksi virolaista ex-vaimoa ja nykyinen Mosambikista
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353