Zelenskyi kävi heti Hersonissa, Putin ei uskaltanut käydä koskaan

silloin kun alue oli venäläisten hallussa.

Johtajassa ja johtajassa on suuri ero.
671
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Niimpä.HIUKAN erilaiset valtiomiehet.Putin ei käy edes paskahoususta...ei riitä sanaa sille

Äänestä

Putlerista ei ole kuin teettämään paskahommat muilla, kyykyttämään kansalaisia ja uhkailemaan aseilla. Kerrassaan heikko riviagentti.
Huvittavinta,,, säälittävintä, hennerissä on se, että samaan aikaan tuo penää arvostusta ja kunnioitusta.

Äänestä
  • Surkea ex-KGB agentti.

    Äänestä

Ei putin uskalla näyttäytyä kansalle missään. Joku vielä ampuu sen. Mahtaa olla mukava kun on vihattu.

Äänestä
  • Omaa kansaakin pitää pelätä.

    Äänestä

Puitini munasi itsensä mielestäni puhumalla ydinaseista tämä ei ole bluffia tapaan. Vladimir Putinin olisi hyvä tietää, helvetissäkin tuollainen mies on Saatanan silmissä nolla ja paikka yksisarvisen paskan lapionnissa Putinille paikka tulihiilisenkiven järvellä vapaana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

silloin kun alue oli venäläisten hallussa.

Johtajassa ja johtajassa on suuri ero.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu