S-mies…onko välillämme jotain vai kuvittelenko vain? Olen sinuun ihastunut..ollut jo pitkään. Tänään kun juteltiin niin yritin saada katseestasi ja eleistä selvää mitä sun mielessä oikein liikkuu, et antanut mitään selviä merkkejä. En vaan saa sinua mielestä pois vaikka mitä tekisin.
Mitä tää on
25
1255
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä, olen halunnut sinua jo pitkään.
Olen valmis jättämään perheeni vuoksesi.
Anna merkki rakas n-nainen. Vai oletko sittenkin V? - Anonyymi
Siis missä juteltiin tänään ja koska? T. S
- Anonyymi
Siis Santeri
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siis Santeri
Tämä ei ollut Santerille
- Anonyymi
Itsellä ihan sama tilanne s kanssa ja juteltiin tänään työpaikalla kunnolla ensinmäistä kertaa. jäin vain tuijottaa häntä kauniisiin silmiin. Hyvin ihastunut häneen jonkin aikaa mutta vaikeaa saada mitään sanotuksi. Paikka ei ole nikään paras. Kumpa tietäisin hänestä jotakin helpottaisi. Katseita ollaan vaihdettu pieni veikkaus että saattaisi olla vähän kiinnostunu en tahdo nolata itseä🫢.
- Anonyymi
Juteltiin siinä missä monet kerrat ennenkin. En ole V.
- Anonyymi
Ei vaan uskalla antaa mitään merkkejä. Oletko K? No, tuskinpa.
- Anonyymi
Olen K. Rakas mussukka Santeri😘
- Anonyymi
Käväisit siinä vierelläni niin kipinät vaan sinkoilee🥰
- Anonyymi
Koitan olla neutraali, mutta kipinät vain sinkoilee minullakin.
- Anonyymi
Minä en edes osaa olla lähelläsi neutraali 🤭
- Anonyymi
😘😘😘
- Anonyymi
👄🔥🔥🔥🔥😍
- Anonyymi
En ole Santeri vaan toinen S. Olen ihastunut sinuun😉nainen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En ole Santeri vaan toinen S. Olen ihastunut sinuun😉nainen.
Esiinnyt toisena, häpeä edes!!
- Anonyymi
Anna vihje itsestäsi että tiedän oletko se SINÄ 😍
- Anonyymi
En anna🤣no vihje on silmät samanlaiset😍
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En anna🤣no vihje on silmät samanlaiset😍
Kerro ollaanko nähty toisiamme tänään tiistaina?😍
- Anonyymi
Eipä paljoa auttanut😂 anna vihje sitten minusta
- Anonyymi
Vaalea ihastus
- Anonyymi
Oikea vastaus, mut meitä vaaleita on aika monta. Laitappa vielä toinen vihje, vaikka minun nimestä 😉
- Anonyymi
Joo vaalea mutta värjännyt hiukset mustiksi ja kulmakarvat. Blondi ❤️H
- Anonyymi
Tämä ei osunut oikeaan
- Anonyymi
Sami
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1254793Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa113459Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1283241Hjallis Harkimon, 72, Jasmine-rakas, 37, paljastaa suhteen alusta: "Vähän..."
Liikemies, kansanedustaja Hjallis Harkimo ja tuottaja-juontaja Jasmine Pajari ovat pariskunta. He asuvat yhdessä Sipooss282696Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu822424Jutta Larm, 52, haluaa kumota tämän piintyneen ikämyytin
Oletko samaa mieltä? Jutta Larm on 52-vuotias ja tehnyt pitkän uran yrittäjänä. Hän haluaa kumota tämän piintyneen ikämy181803Henri Alen tilittää yllättäen Vappu Pimiän uudesta MasterChef -pestistä: "Vaikka hän ei..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Hän liittyi uudella MasterChef Suomi -kaudella arvovaltaiseen tuomaristoo91424Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh1201293Minkä kouluarvosanan 4-10 annat Beck-leffoille?
Vähiin käy ennen kuin loppuu... Beck-elokuvia on tullut tv:stä jopa 2-3 viikossa. Nyt leffojen esitystiheys on muuttunut101249Jäit kiinni siitä
että katselet minua. Käänsin pääni, minäkin etsin sinua, ja meidän katseemme kohtasivat. Eikä se haittaa - molemmat ky41218