Sieltä ainakin pitäis ukkoa riittää tänne ja kaikki muuhan jo tuodaankin, niin että onko kokemusta?
Vastaukset 5
- Anonyymi
voi ny v*ttu😃
- Anonyymi
Ei kun mies vaan. Meinasin , että kun on laaja alue, niin voisi viimein löytyä sopiva. Tarjontaa kaiketi olisi ja runsas valikoima, kun naisista on perhepolitiikan vuoksi pulaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kun mies vaan. Meinasin , että kun on laaja alue, niin voisi viimein löytyä sopiva. Tarjontaa kaiketi olisi ja runsas valikoima, kun naisista on perhepolitiikan vuoksi pulaa.
Jos aiot tilata miehen Kiinasta niin saattaa mennä noin 10 viikkoa . Sit voi tulla ihan erikokoinen tai näköinen minkä tilasit. Palautus voi olla mahdotonta ,jos oot maksanut etukäteen. Ei löydy sitä yritystä/ äitiä joka on lähettänyt miehen.
Ei ole kokemusta, mutta ideasi on hyvin oivaltava!
Siellä tosiaan akatonta ukkoa löytyy 13 tusinassa ja ihan koulutettua kaupunkilaista, ei mitään kiinalaista versiota takahikiän Penasta. Ja aasialaiset on usein aika työteliäitä, niin siinähän saataisiin samalla sitä työperäistä maahanmuuttoa.
Laitappa Haaviston Pekalle viestiä.- Anonyymi
Kiinnostaisi tietää, kun olen vähävarainen ja ukkoa vailla, että minkälaiset kustannukset tulee jos semmoisen saa tilattua? Pitääkö tullata tai jotain?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 711144
Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan77894Iäkäs Jämsäläinen mies kuoli poliisiautoon matkalla Jyväskylän putkaan
Iäkäs vanhus humalassa niin huonossa kunnossa, ettei pystynyt huolehtimaan itsestään niin ainoa apu sillä hetkellä oli76865Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti386801En välitä sinusta yhtään
Olet pelkkä itsestään liikoja luuleva ämmä. Kierrän sinut kaukaa nyt ja aina. Olit mulle pelkkä lelu vaan.52773- 62770
- 67737
Ernest Lawson täräytti erikoisen heiton TTK-lehdistötilaisuudessa: " Onko tässä tarkoituksena...?"
Ernest Lawson esitteli uudet TTK-tähtioppilaat ja opettajat torstaina 6.8. lehdistölle. Tulevalla kaudella on yksi hausk10708Olen luovuttanut
Välimme menivät niin pahasti solmuun, ettei niitä voi enää korjata. On aika jatkaa elämässä eteenpäin. Toivon sulle kaik35662Mersumies201
Oli tänään hyrskällä melekoosen tehokas 124 liikenteessä. Ei paljon vastamäki haitannu....16550