Kiinasta mies

Anonyymi-ap

Sieltä ainakin pitäis ukkoa riittää tänne ja kaikki muuhan jo tuodaankin, niin että onko kokemusta?

5

219

Äänestä

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      voi ny v*ttu😃

      • Anonyymi

        Ei kun mies vaan. Meinasin , että kun on laaja alue, niin voisi viimein löytyä sopiva. Tarjontaa kaiketi olisi ja runsas valikoima, kun naisista on perhepolitiikan vuoksi pulaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei kun mies vaan. Meinasin , että kun on laaja alue, niin voisi viimein löytyä sopiva. Tarjontaa kaiketi olisi ja runsas valikoima, kun naisista on perhepolitiikan vuoksi pulaa.

        Jos aiot tilata miehen Kiinasta niin saattaa mennä noin 10 viikkoa . Sit voi tulla ihan erikokoinen tai näköinen minkä tilasit. Palautus voi olla mahdotonta ,jos oot maksanut etukäteen. Ei löydy sitä yritystä/ äitiä joka on lähettänyt miehen.


    • Ei ole kokemusta, mutta ideasi on hyvin oivaltava!

      Siellä tosiaan akatonta ukkoa löytyy 13 tusinassa ja ihan koulutettua kaupunkilaista, ei mitään kiinalaista versiota takahikiän Penasta. Ja aasialaiset on usein aika työteliäitä, niin siinähän saataisiin samalla sitä työperäistä maahanmuuttoa.

      Laitappa Haaviston Pekalle viestiä.

    • Anonyymi

      Kiinnostaisi tietää, kun olen vähävarainen ja ukkoa vailla, että minkälaiset kustannukset tulee jos semmoisen saa tilattua? Pitääkö tullata tai jotain?

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      118
      2435
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      40
      1572
    3. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      644
      1028
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      106
      993
    5. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      962
    6. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      98
      916
    7. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      875
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      710
    9. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      70
      706
    10. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      31
      706
    Aihe